12 грудня 2017
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Зустріч в рамках Всеукраїнського тижня права
 
05.12.2017  |  І. Гуляєва, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Новопсковського РЦЗ версія для друку
Зустріч в рамках Всеукраїнського тижня права

4 грудня профінформатора Новопсковського районного центру зайнятості було запрошено на зустріч в учнями 9-Б класу Новопсковської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у Центральну районну дитячу бібліотеку. Тренінг, який відбувся в приміщенні читального залу мав назву «Відповідальність підлітків за свої вчинки» та проводився в рамках Всеукраїнського тижня права.

Головний спеціаліст відділу Новопсковського бюро правової допомоги Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надав учням інформацію про  цивільну, адміністративну та кримінальну відповідальність. У іграх, які з підлітками провів юрист, учні розібрали типові ситуації, які можуть трапитися у житті людини та наслідки, які можливі в результаті непродуманих дій у житті.

Далі фахівець центру зайнятості ознайомила старшокласників із послугами, які надає служба зайнятості молоді. Учасники заходу обговорили умови вибору майбутньої професії, проаналізували потреби сучасного ринку праці, подивилися анімаційні відеоролики профорієнтаційного спрямування, та дізналися про можливість пройти профдіагностичне тестування за міжнародною тестовою програмою «Magellano Університет» на безкоштовному профорієнтаційному порталі «Моя кар’єра».

 У результаті заходу підлітки погодилися з ведучими тренінгу, що кожен громадянин несе соціальну відповідальність за свої вчинки. І в подальшому житті треба приймати продумані рішення за допомогою, у тому числі, і спеціалістів служби зайнятості.