23 сiчня 2018
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Профінформаційні зустрічі
 
19.05.2017  |  Н.Шуліка, провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Новоайдарського РЦЗ версія для друку
Профінформаційні зустрічі

З метою популяризації послуг Служби зайнятості та підвищення рівня проведення профорієнтаційної роботи фахівцями Новоайдарського РЦЗ для учнів НВК Вовкодаєвська ЗОШ-ДНЗ, НВК Михайлюківська ЗОШ-ДНЗ та НВК Олексіївська школа-гімназія, з 15 травня по 19 травня, було проведено профінформаційні зустрічі на тему «Ким бути в майбутньому?».

Метою заходів було орієнтація учнів на отримання тих професій і спеціальностей, які користуються попитом в нашому регіоні, з урахуванням своїх схильностей та побажань, та ознайомлення їх з навчальними закладами, в яких ці професії та спеціальності можна отримати. Дітей також було поінформовано про стан ринку праці, послуги  служби зайнятості для молоді, а також наголошено про необхідність співвідношення своїх бажань та потреб ринку праці, нагадано про формулу вибору професії.

Під час проведених бесід учням загальноосвітніх навчальних закладів також було докладно викладено інформацію стосовно можливості отримання індивідуальних, групових профконсультаційних послуг та проходження психодіагностичного тестування (зокрема за міжнародною тестовою методикою «Magellano Університет” на безкоштовному профорієнтаційному порталі «Моя кар’єра» (www.mycareer.org.ua). На підтвердження потреби проходження психодіагностичного тестування дітям було продемонстровано анімаційні відеоролики профорієнтаційного спрямування.