23 сiчня 2018
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Міні-ярмарок вакансій
 
19.05.2017  |  І.Глуховська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Марківського РЦЗ версія для друку
Міні-ярмарок вакансій

19 травня Марківським районним центром зайнятості в приміщенні  Марківського професійного аграрного ліцею було проведено міні-ярмарок вакансій для випускників навчального закладу за участю роботодавців району, які мають потребу у робітничих професіях.

«Для зближення підприємств та майбутніх випускників, більш оперативного і якісного вирішення питання пошуку майбутньої роботи, проходження практики, стажування на підприємствах організовано ярмарок вакансій», - відзначила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Марківського центру зайнятості. Також надала інформацію про стан ринку праці району та про основні послуги служби зайнятості.

Начальник відділу активної підтримки безробітних наголосила на принципах пошуку роботи та важливості складання резюме.

До участі у ярмарку вакансій були запрошені такі підприємства, як СТОВ «Фрунзе» та СФГ «Колос»,  які на даний час мають актуальні вакансії тракториста машиніста.  Кожен  представник роботодавця презентував своє підприємство.

Під час заходу підприємства отримують можливість підібрати кваліфікованих працівників, провести моніторинг очікувань, побажань та проблем працевлаштування серед майбутніх  випускників та донести свої побажання майбутнім співробітникам. В свою чергу учні, які навчаються за професійним напрямком «тракторист - машиніст сільськогосподарського виробництва» мали можливість ознайомитися з представленими вакансіями, вимогами до потенційних посад, специфікою діяльності, умовами праці, соціальними гарантіями, історією підприємства.