17 сiчня 2018
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Популяризація військової служби за контрактом у Збройних Силах України
 
12.01.2018  |  Кремінський РЦЗ версія для друку
Популяризація військової служби за контрактом у Збройних Силах України

На етапі суспільно-політичних процесів, які відбуваються в нашій державі зусилля практично всіх органів державної влади та місцевого самоврядування спрямовуються в першу чергу на зміцнення обороноздатності країни. Одним з основних пріоритетів в роботі центру зайнятості на даному етапі є забезпечення чіткої співпраці з військовим комісаріатом в напрямку популяризації серед населення можливостей працевлаштування безробітних громадян району на військову службу на умовах контракту, підвищення престижності військової професії в районі.

З метою проведення спільних заходів в цьому напрямку між центром зайнятості та РубіжанськоКремінським об’єднаним міським військовим комісаріатом була підписана двостороння угода про співробітництво.

Відповідно до підписаної угоди проводяться спільні заходи центру зайнятості та військкомату з орієнтації безробітних громадян до військової служби за контрактом у Збройних Силах України, надаються консультації з питань, які виникають у громадян щодо проходження військової служби, інформація про потребу в кадрах для контрактної служби, наявність вакансій у військових частинах, інформаційні матеріали щодо умов проходження військової служби за контрактом.