20 сiчня 2018
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Семінар з вивільнюваними працівниками
 
11.10.2017  |  М. Шульц начальник відділу взаємодії з роботодавцями Кремінського РЦЗ версія для друку
Семінар з вивільнюваними працівниками

10 жовтня фахівці Кремінського районного центру зайнятості провели виїзний інформаційно-консультаційний семінар для працівників кредитної спілки «Джерело», які підлягають вивільненню у зв’язку із ліквідацією організації.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Шульц М.М. докладно ознайомила присутніх зі станом ринку праці в районі, соціальними послугами, які надає служба зайнятості, попитом на робочу силу та умовами надання статусу безробітного і виплати допомоги по безробіттю.

Корисною для присутніх стала інформація про можливість проходження професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації за сприянням служби зайнятості, зокрема, перспектив переорієнтації працівників на підприємництво та самозайнятість, можливість отримання грантів за міжнародними проектами спрямованими на розвиток малого бізнесу, отриманням ваучерів на профнавчання, можливістю участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Під час діалогу присутні отримали відповіді на питання, які їх цікавили, обмінялись думками. Вони також дізналися, що у центрі зайнятості можна записати відеорезюме, поспілкуватися з роботодавцем через скайп-зв’язок, відвідати інформаційні та консультаційні семінари, різноманітні тренінги з питань пошуку роботи, започаткування бізнесу, роз’яснення законодавства про зайнятість та інше.

З метою вирішення питання працевлаштування, учасники заходу були запрошені на Презентацію роботодавця, яка відбудеться днями в центрі зайнятості.