20 сiчня 2018
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Сприяння заохоченню та формуванню позитивного ставлення молоді до здобуття професійно-технічної освіти
 
11.10.2017  |  Відділ організації профорієнтації Луганського ОЦЗ версія для друку
Сприяння заохоченню та формуванню позитивного ставлення молоді до здобуття професійно-технічної освіти

11 жовтня Луганська обласна служба зайнятості взяла участь в обласному профорієнтаційному конкурсі «Вернісаж професій», що проводився на базі ВПУ №92 м. Сєвєродонецьк з ініціативи навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області.

Метою заходу стало інформування учнівської молоді про галузі підготовки та професії, за якими здійснюється освітня діяльність у професійно-технічних навчальних закладах області.

Заступник керівника Луганської обласної служби зайнятості Олена Шуліка у вітальному зверненні до присутніх підкреслила значущість профорієнтаційного визначення шкільної молоді та зазначила, що спеціалісти центрів зайнятості найвідповідально ставляться до формування у школярів стійкої мотивації до праці, сприяння усвідомленості їх професійного самовизначення, створення відповідального ставлення молодих людей до планування професійної кар’єри.

Під час заходу фахівці служби зайнятості провели для бажаючих експрес-тестування та семінари з техніки пошуку роботи, продемонстрували анімаційні профорієнтаційні відеороліки, що спрямовані на спонукання учнів випускних класів до визначення своєї майбутньої професії.

Наприкінці спілкування молоді люди висловили впевненість, що уся інформація є дуже корисною та стане в нагоді у самовизначенні з майбутньою професією.

Також Луганська обласна служба зайнятості залучила до участі у заході роботодавців із всієї області з метою інформування про склад фахівців, яких випускають професійно-технічні заклади області, та можливі місця працевлаштування для випускників, для поєднання на єдиній платформі безпосередніх створювачів робочих місць з майбутніми працівниками.

 

 

Фото додається:

http://www.dcz.gov.ua/lug/control/uk/photogallery/gallery?gGroupId=7511&galleryId=63226&photogallery_stind=1