22 листопада 2017
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Комп'ютерна грамотність
 
14.09.2017  |  О.Ткаченко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки Сєвєродонецького міського центру зайнятості версія для друку
Комп'ютерна грамотність

Сєвєродонецький міський центр зайнятості продовжує проводити свою роботу по навчанню безробітних осіб основам комп’ютерної грамотності при роботі на персональному комп’ютері. Ці триденні семінари проходять у партнерстві з Сєвєродонецькою міською публічною бібліотекою на базі Центру доступу до Інтернету. Курс занять розробила  та проводить бібліотекар центру Біловицька Юлія.

Протягом семінарів для учасників пропонуються оглядові лекції з основ комп’ютерної грамотності, цикл вправ з безпечного пошуку в Інтернеті та користування он-лайн ресурсами. Особлива увага приділяється пошуку роботи в Інтернеті та реєстрації на сайтах з пошуку роботи. У групі працюють по 6 осіб.

Завдяки навичкам, отриманим під час занять з вивчення роботи текстового процесора Word, учасники семінарів мають змогу самостійно заповнювати резюме та складати супровідні листи до нього на ПК. Під час занять учасникам пропонується багато практичних завдань для закріплення матеріалу. 

Додаткові знання та навички роботи на ПК, отриманні під час семінарів з основ комп’ютерної грамотності, значно підвищують ефективність пошуку роботи.

Всі бажаючі, які зареєстровані у центрі зайнятості, запрошуються до Сєвєродонецької міської публічної бібліотеки на семінари з основ комп’ютерної грамотності, у жовтні формується наступна група навчання.