24 листопада 2017
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Випускник-2018
 
14.09.2017  |  І.Гуляєва, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Новопсковського РЦЗ версія для друку
Випускник-2018

Впевненою ходою продовжує свій шлях по Новопсковщині акція «Випускник-2018». В наш час значно зросла вимога щодо якості підготовки випускників шкіл до їх свідомого та грамотного вибору професії, вміння орієнтуватись на ринку праці. Цим обумовлена необхідність вести цілеспрямовану профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю. Саме з цією метою спеціалістами Новопсковського районного центру зайнятості у вересні-жовтні 2017 року проводиться щорічна акція «Випускник 2018».

Фахівцем центру зайнятості з учнями 9 та 11 класів Новорозсошанської ЗОШ I-III ступенів та Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів в рамках акції проведені профорієнтаційні заходи. Під час заходів старшокласники познайомилися із послугами, які надає служба зайнятості молоді, обговорили умови вибору майбутньої професії, проаналізували потреби сучасного ринку праці. Також підлітки дізналися про робітничі професії, за якими можливе навчання за сприянням служби зайнятості та пройшли експрес-діагностування за методикою ДДО. Наприкінці заходу учням було продемонстровано анімаційні відеоролики профорієнтаційного спрямування, надана інформація про можливість пройти профдіагностичне тестування за міжнародною тестовою програмою «Magellano Університет» на безкоштовному профорієнтаційному порталі «Моя кар’єра».

Взагалі у заходах взяли участь 58 випускників. І головним у проведенні таких заходів є те, що під час дискусії випускники школи дійшли висновку, що вірний вибір професії має важливе значення для їх професійного самовизначення та побудови власної кар’єри.