17 сiчня 2018
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Працюємо по новому
 
28.12.2017  |  С.Решетняк, заступник директора Старобільського РЦЗ версія для друку
Працюємо по новому

Головна мета служби зайнятості – забезпечення якісного підбору персоналу на замовлення роботодавців, задоволення потреб клієнтів щодо їх зайнятості та розвитку професійної кар’єри.

Не чекаючи відповідних законодавчих змін, служба зайнятості реформується і покращує свої сервіси. Зокрема кожен шукач роботи отримав можливість дистанційного навчання та навчання онлайн за допомогою освітнього проекту «PROMETHEUS»;

претенденти на нові робочі місця отримали можливість безкоштовно вивчати англійську мову;

запроваджені в роботу різноманітні інноваційні проекти, а саме – відеорезюме, відеопрезентації вакансій, онлайн співбесіди, які полегшили процес пошуку роботи для людей , що проживають поблизу зони проведення АТО.

З січня 2017 року особи, які шукають роботу, та безробітні мають можливість скористатись унікальним сервісом електронних послуг. За допомогою Інтернету можна записатись на індивідуальний прийом до фахівця без попереднього відвідування центру зайнятості. На порталі Державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua у розділі «Електронні послуги» http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/appointment громадянам України став доступним сервіс «Електронна черга реєстрації безробітних».

Скориставшись цією послугою, громадяни можуть записатись на прийом до фахівця для отримання консультації, перший прийом для осіб, які не перебувають на обліку та мають бажання звернутись до центру зайнятості для пошуку роботи.

Така новація дозволить економити час шукачів роботи. У разі, якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутись до фахівця у призначений час.

Також Служба дає можливість навчатися безробітним у Луганському центрі професійно – технічної освіти ДСЗ за професіями електрогазозварник, продавець непродовольчих товарів, продавець продовольчих товарів, маляр, муляр, штукатур, офісний службовець (Бухгалтерія), контролер - касир.

Відокремлений підрозділ "Луганський Державний обласний навчальний центр підготовки, перепідготовки І» у місті Старобільськ пропонує навчання за професією тракторист – машиніст сільськогосподарського  виробництва всі бажаючі мають можливість приступити до навчання 2018 року.

Професійне навчання та проживання оплачується за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Чекаємо слухачів на навчання!

Співпраця з міжнародними благодійними організаціями такими, як Норвежська рада у справах біженців, ПРООН, Данська Рада у справах Біженців та інші, дає можливість всім бажаючим реалізувати свої бізнес – ідеї.  Проводяться тренінги з розроблення бізнес – планів,  для подальшого їх подання на конкурс бізнес – грантів.

Ви можете отримати інформацію у Старобільському районному центрі зайнятості за адресом квартал  Ватутіна, 68,  або по телефону 3-35-49.