23 сiчня 2018
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Результати співпраці

Співпраця з ринкоутворюючими підприємствами
 
03.04.2017  |  Н.Мартинюк, провідний інспектор з розслідування страхових випадків відділу взаємодії з роботодавцями Марківського РЦЗ версія для друку
Співпраця з ринкоутворюючими підприємствами

В Марківському районі основні ринкоутворюючі підприємства займаються сільськогосподарськими видами діяльності. Центр зайнятості плідно співпрацює з керівниками підприємств та пропонує свої послуги.  Так з початку 2017 року до центру зайнятості звернулися керівники підприємств СТОВ «Вікторія Плюс», ТОВ «Прогрес» та ПРАТ «Агротон» та надали заявку про потребу працівників, адже аграрії вже розпочинають підготовку до весняно-польових робіт. З метою оперативного задоволення потреб роботодавців у працівниках, підвищення обізнаності про діяльність державної служби зайнятості спеціалістами районного центру зайнятості було запропоновано провести Ярмарки та Міні-ярмарки вакансій для сільгосппідприємств. Так за січень-березень поточного року було проведено 5 Ярмарок вакансій і 1  Міні –ярмарка, взяли участь 58 шукачів роботи, працевлаштовано 53 безробітних.  

Заходи проводилися з метою укомплектування вільних робочих місць за професіями: «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «водій автотранспортних засобів», «оператор сушильних установок», «електрогазозварник», «охоронник».

Представники аграрних підприємств, особисто спілкувались з кожним відвідувачем, детально ознайомлювали присутніх з наявними вакансіями, умовами праці та соціальним пакетом на підприємстві. 

Масові заходи проводились в дружній атмосфері, запитання, відповіді, співбесіда з безробітними, які виявили інтерес до вакансій. Як засвідчує практика, саме такий метод проведення подібних заходів є найбільш дієвим.