20 сiчня 2018
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Психологічні бар'єри працевлаштування для жінок
 
21.04.2017  |  О.Ткаченко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Сєвєродонецького міського центру зайнятості версія для друку
Психологічні бар'єри працевлаштування для жінок

20 квітня відбувся спільний семінар Сєвєродонецького міського центру зайнятості та благодійного фонду «Восток СОС» для безробітних жінок у приміщені Сєвєродонецької міської публічної бібліотеки. На цій зустрічі психолог БФ «Восток СОС» Русана Дика надала жінкам інформацію щодо позитивних настроїв та пропозицій до пошуку роботи, порадила долати бар’єри працевлаштування, які потрібно враховувати, та підвищила впевненість присутніх у свої сили і можливості.

Під час семінару завідуюча Інтернет-центру Юлія Біловицька запропонувала присутнім жінкам оглядову інформацію щодо Інтернет-ресурсів з пошуку роботи, розповіла про механізм пошуку роботи та реєстрації на сайтах, форумах та спеціалізованих соціальних мережах з пошуку роботи. Під час огляду було зроблено акцент на додаткові можливості для внутрішньо переміщених осіб та жителів міста щодо проходження тренінгів з бізнес-планування, отримання грантів та можливостей навчання для більш ефективного пошуку місця працевлаштування та відкриття власного бізнесу.

Також учасникам семінару були надані поради щодо підготовки до співбесіди та подолання пасток, які необхідні кожному, хто шукає роботу та хоче представити себе, як фахівця, у найвигіднішому світлі.