12 грудня 2017
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Підсумкова нарада
 
21.04.2017  |  Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Луганського ОЦЗ версія для друку
Підсумкова нарада

19 квітня Луганська обласна служба зайнятості провела нараду за підсумками роботи за І квартал 2017 року під головуванням директора Луганського обласного центру зайнятості Сергія Болотського. У нараді взяли участь начальники структурних підрозділів обласного центру зайнятості, директори міських та районних центрів зайнятості, голова Новоайдарської районної державної адміністрації Віктор Сергієнко, голова Новоайдарської районної ради Герман Звєрєв та начальник відділу кадрів прикордонного загону Ігор Середа.

Протягом І кварталу 2017 року послугами Луганської обласної служби зайнятості скористалися 14,5 тис. громадян. За сприянням центрів зайнятості області постійне місце роботи отримали 4,3 тис. осіб (на 1,1 тис. осіб, або 33,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року). На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 100 безробітних, в тому числі 38 осіб, що недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, та 62 особи на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

Для розвитку підприємництва та стимулювання самозайнятості безробітних громадян упродовж січня – березня 2017 року в центрах зайнятості Луганської області одноразову виплату допомоги по безробіттю отримали та відкрили власну справу 2 демобілізованих військовослужбовця, які брали участь в антитерористичній операції. Для своєї підприємницької діяльності вони обрали сферу надання послуг таксі та роздрібну торгівлю. Зокрема, кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості області, зросла майже на третину та становила 1,3 тисячі. Кількість вакансій у базі даних служби зайнятості Луганської області збільшилася майже вдвічі (на 45,6%) – 5,6 тис. одиниць.

Незважаючи на всі складнощі ситуації на ринку праці, головна мета служби зайнятості Луганської області – бути сучасною та ефективною установою. Тому на сьогодні важливим є питання модернізації служби та впровадження різноманітних інноваційних проектів. Центри зайнятості області успішно працюють згідно з Регламентом роботи центрів зайнятості щодо задоволення потреб роботодавців, шукачів роботи та безробітних. Головною метою якого є забезпечення якісного підбору персоналу на замовлення роботодавців, задоволення потреб клієнтів щодо їх зайнятості та розвитку професійної кар’єри тощо.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру спеціалістами Луганської обласної служби зайнятості у 1 кв. 2017 року залучено 1,9 тис. безробітних осіб (на 364 особи, або 24,1% більше, ніж у І кв. 2016 року). Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці протягом звітного періоду 2,2 тис. безробітних проходили навчання за направленням служби зайнятості, що на 451 особу, або 25,8% більше, ніж за 3 місяці минулого року. З них 1,6 тис. осіб навчалися у Центрах професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості. Ваучер на навчання та підвищення кваліфікації отримали 2 особи за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія».

У Луганській області вперше 1 безробітна особа підтвердила результат неформального професійного навчання за професією «Кухар» у Вищому комерційному училищі Київського національного торгівельно – економічного університету. У першому кварталі 2017 року 59,3 тис. профорієнтаційних послуг через службу зайнятості отримали 26,9 тис. осіб з числа безробітних громадян та зайнятих осіб інших категорій. Особам, які мали статус безробітного надано 43,4 тис. профпослуг. Рівень охоплення безробітних профорієнтаційними послугами склав 96,1%.