23 сiчня 2018
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Оголошення

Новий інтерактивний Інтернет-портал "Труд"
 
01.07.2009  |  Відділ інформації та взаємодії з соціальними партнерами та громадськістю обласного центру зайнятості версія для друку
Новий інтерактивний Інтернет-портал "Труд"

З листопада розпочав роботу новий інтерактивний Інтернет-портал Державної служби зайнятості - «Труд» (www.trud.gov.ua), розроблений компанією Softline (www.softline.kiev.ua).

«Труд» - це портал нового покоління, створений для професійного Інтернет-рекрутингу та для пошуку роботи в Україні, інтегрований з найбільшою загальнонаціональною базою даних Державної служби зайнятості України.

Послуги Інтернет-ресурсу направлені на задоволення потреб у працевлаштуванні на підприємствах з будь-якого регіону України. Бажаючі працевлаштуватися мають ефективні інструменти, щоб вибрати гідні вакансії кращих роботодавців, створити власне резюме на сайті, підписатися на отримання нових вакансій на власну електронну скриньку та багато іншого.

«Труд» надає можливість роботодавцямшвидко здійснювати пошук персоналу за розширеними критеріями, отримувати електронну розсилку резюме новозареєстрованих шукачів роботи, БЕЗКОШТОВНО реєструвати інформацію про наявні на підприємстві вакансії і презентувати своє підприємство.

Переглянути пропозиції не лише підприємств певної галузі, а й вибрати конкретного роботодавця можна, переглянувши каталог підприємств за галузями економіки.

Охочі зможуть пройти цікаві тести он-лайн для вибору майбутнього професійного спрямування, визначення своїх здібностей та напряму подальшого розвитку.

На Інтернет-порталі представлені також корисні та цікаві матеріали – кар’єра, навчання, перший трудовий досвід відомих людей.

Інтернет-ресурс оригінальний за дизайном, втім, зручний та легкий у користуванні навіть для тих, хто робить перші кроки в Інтернет-мережі.