18 сiчня 2018
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Третій етап відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання на 2018 рік
 
10.01.2018  |  Відділ організації профнавчання Луганського ОЦЗ версія для друку
Третій етап відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання на 2018 рік

10 січня у Луганському обласному центрі зайнятості Комісія з відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання (далі – Комісія) під час свого засідання за результатами розгляду поданих документів прийняла рішення щодо навчальних закладів, які забезпечать професійну підготовку або перепідготовку, підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних та їх проживання у 2018 році.

На розгляд були надані документи 19 навчальними закладами, підприємствами, організаціями, установами, серед яких 18 на території області та один за її межами – у місті Харкові.

Комісією прийнято рішення надати можливість проводити професійно-технічне навчання та перепідготовку безробітних за 18 робітничими професіями, серед яких найбільшим попитом на ринку праці користуються такі з них як: водій тролейбуса, кухар, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, електрогазозварник, оператор котельні, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Для наближення освітніх послуг до місця мешкання безробітних професійне навчання планується проводити в 11 містах та районах області. Свої послуги запропонували 3 вищі, 14 професійно-технічних навчальних закладів та 2 підприємства організації.

У зв’язку з відсутністю ліцензії та cвідоцтва про атестацію щодо підвищення кваліфікації за робітничою професією одному навчально-курсовому комбінату відмовлено у наданні освітніх послуг за цією професією.

Протягом десяти робочих днів з дня прийняття Комісією рішення всі учасники відбору отримають листи про його результати.