18 жовтня 2017
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Корисно шукачам роботи

На роботу після великої перерви
19.09.2017

Мабуть кожній людині доводилося з будь-якої причини і на якийсь термін залишити роботу. В житті всяке буває. Але настає час, коли можна і потрібно повертатися на роботу або шукати нову. Як це зробити »

Легальна зайнятість - це захист соціальних та трудових прав та гарантій громадян
18.09.2017

Щомісяця Сєвєродонецький міський центр зайнятості проводить семінари з легальної зайнятості для обізнаності безробітних осіб про захист соціальних та трудових прав та гарантій громадян, на які запрошує провідних юристів та фахівців державних організацій »

Електронна черга реєстрації безробітних
13.09.2017

На порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua, через рубрику "Електронні послуги", доступний сервіс електронної черги реєстрації безробітних »

До уваги шукачів роботи
06.09.2017

З початку 2017 року діє новий сервіс Державної служби зайнятості - "Електронна черга реєстрації безробітних" »

Грамотна самопрезентація підвищує шанс працевлаштування
14.08.2017

Сьогодні на ринку праці існує велика конкуренція на вакантні місця роботи. Попередній відбір кандидатів на вакансію проводиться на основі певних критеріїв отриманої інформації »

Соціальний захист незайнятого населення від безробіття
27.07.2017

Стратегія діяльності служби зайнятості спрямована на соціальний захист незайнятого населення від безробіття. Пошук роботи повинен бути свідомим і враховувати попит на професії на місцевому ринку праці »

4 міфи про пошук роботи
13.07.2017

Що ж більше всього хвилює наших громадян в процесі пошуку роботи »

Якщо Ви залишилися без роботи
12.07.2017

Фахівці центру зайнятості надають індивідуальні консультації щодо перспектив працевлаштування, допомагають зорієнтуватися у виборі чи зміні професії, допомагають оволодіти необхідними навичками щодо результативного пошуку роботи та технікою самопрезентації роботодавцю »

Роз'яснення щодо надання допомоги по безробіттю
30.06.2017

Згідно з Порядком надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності, затверджений наказом Міністерства соціальної політики України №613 від 15.06.2015. допомога по безробіттю призначається центрами зайнятості з восьмого дня після реєстрації безробітного »

Легальна зайнятість - це захист соціальних та трудових прав і гарантій громадян
15.06.2017

Більшість молодих людей не задумуються про стаж, пенсії, захист своїх прав відповідно до законодавства »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »