25 вересня 2017
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр

Новини

Ярмарок вакансій для осіб з особливими потребами
25.09.2017

Старобільський районний центр зайнятості приділяє особливу увагу роботі із соціально - незахищеними верствами населення, зокрема значна увага приділяється особам з інвалідністю. Традиційною стала організація та проведення ярмарок вакансій для такої категорії громадян »

Міні-ярмарок
22.09.2017

22 вересня у Міловському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансії "Підсобний робітник" »

Робоча зустріч
22.09.2017

Директор Старобільського районного центру зайнятості Володимир Сулейманов днями зустрівся з головою Чмирівської об'єднаної територіальної громади Сергієм Войтенко »

Семінар для жінок з гендерних питань
22.09.2017

21 вересня в Попаснянському районному центрі зайнятості відбувся семінар з гендерних питань.
Головна мета заходу - привернути увагу до проблеми гендерної нерівності та насильства в сім'ї »

Виїзний захід для молоді
21.09.2017

20 вересня відбувся виїзний захід для молоді з використанням мобільного центру профорієнтації, метою якого є формування активної життєвої позиції та навичок досягнення успіху, виявлення життєвих пріоритетів та сприяння у подоланні бар'єрів на шляху працевлаштування через відсутність досвіду роботи »

Проведено навчання секретарів сільських, селищних рад Новопсковського району
21.09.2017

Новопсковський районний центр зайнятості не зміг не скористатися нагодою поспілкуватися з представниками органів місцевого самоврядування. В.о. директора Наталія Хворостян особисто взяла участь у навчанні, яке традиційно проводиться Новопсковською районною радою відповідно до затвердженого плану роботи »

Інформаційно-консультаційний захід в рамках співпраці з мережею бібліотек "Бібліоміст"
21.09.2017

Чергова зустріч з мешканцями району відбувалася 20 вересня на базі Донцівської сільської бібліотеки - філії. Стало вже традиційним залучення до проведення таких заходів соціальних партнерів - юристів Норвезької Ради у Справах біженців »

Як обрати професію
21.09.2017

"Як обрати професію". Таку тему для обговорення учням Рубіжанської обласної загальноосвітньої санаторної школи - інтернату запропонувала спеціаліст з профорієнтації міського центру зайнятості Ірина Денисенко »

Профінформаційний семінар для батьків
21.09.2017

20 вересня в приміщенні Станично-Луганського районного центру зайнятості, в рамках співпраці зі Станично-Луганським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, для незайнятого населення було проведено профінформаційний семінар для батьків »

Співбесіда з роботодавцем
20.09.2017

19 вересня фахівці Кремінського районного центру зайнятості для студентів, які навчаються в Кремінському професійному ліцеї провели семінар з тренінговими елементами »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »