17 сiчня 2018
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Корисно шукачам роботи

Працюємо по новому
28.12.2017

Головна мета служби зайнятості - забезпечення якісного підбору персоналу на замовлення роботодавців, задоволення потреб клієнтів щодо їх зайнятості та розвитку професійної кар'єри »

Деякі питання реалізації трудових прав внутрішньо переміщених осіб
13.12.2017

Переїхавши на підконтрольну українській владі територію внутрішньо переміщені особи стикаються з багатьма труднощами, в тому числі, з записом про звільнення у трудовій книжці, а точніше з його відсутністю »

Послуги служби зайнятості
31.10.2017

Відповідно до законодавства кожен громадянин має право звернутися до Державної служби зайнятості та отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію та сприяння у пошуку роботи »

Тим. Хто шукає роботу
26.10.2017

Якщо ви вже кілька місяців шукаєте нову роботу і все без результатів, то ви, мабуть, робите щось не так »

Кардинально змінити своє життя
26.10.2017

Бажання - раптом різко змінити своє життя - досить часте явище у людей після 40 років. І справа не в "кризі середнього віку" і далеко не в змозі "біс у ребро", - все пояснюється цілком логічною для дорослої людини переоцінкою цінностей. Багато хто після 30-40 років приходять до висновку, що пора вже щось міняти, що не вдалося багато досягти »

На роботу після великої перерви
19.09.2017

Мабуть кожній людині доводилося з будь-якої причини і на якийсь термін залишити роботу. В житті всяке буває. Але настає час, коли можна і потрібно повертатися на роботу або шукати нову. Як це зробити »

Легальна зайнятість - це захист соціальних та трудових прав та гарантій громадян
18.09.2017

Щомісяця Сєвєродонецький міський центр зайнятості проводить семінари з легальної зайнятості для обізнаності безробітних осіб про захист соціальних та трудових прав та гарантій громадян, на які запрошує провідних юристів та фахівців державних організацій »

Електронна черга реєстрації безробітних
13.09.2017

На порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua, через рубрику "Електронні послуги", доступний сервіс електронної черги реєстрації безробітних »

До уваги шукачів роботи
06.09.2017

З початку 2017 року діє новий сервіс Державної служби зайнятості - "Електронна черга реєстрації безробітних" »

Грамотна самопрезентація підвищує шанс працевлаштування
14.08.2017

Сьогодні на ринку праці існує велика конкуренція на вакантні місця роботи. Попередній відбір кандидатів на вакансію проводиться на основі певних критеріїв отриманої інформації »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »