18 жовтня 2017
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


ЗМІНИ ЖИТТЯ НА КРАЩЕ
29.08.2017

Давно мрієш здобути більш сучасну та затребувану на ринку праці професію або не вистачає знань і потрібні курси навчання? Ми допоможемо втілити у життя твої сподівання через участь у спільній програмі між Луганською обласною службою зайнятості та Датською Радою у справах Біженців щодо надання індивідуальних грантів на проходження курсів кваліфікованої професійної освіти для мешканців Луганської області, у т.ч. для внутрішньо переміщених осіб. Індивідуальні гранти на навчання надаються на конкурсній основі у розмірі до 200 $.

Грантовий конкурс стартує з 01.09.2017 та передбачає проведення спеціалістами базових центрів зайнятості психодіагностичного обстеження всіх бажаючих для більш ефективного спрямування у виборі курсів навчання і надання допомоги у складанні заявки на отримання гранту.

За більш детальнішою інформацією звертайтеся до найближчого центру зайнятості.

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

 


Новини
Круглий стіл з учасниками АТО
18.10.2017
В рамках святкування Дня захисника України в приміщенні Центру психосоціальної адаптації для переселенців м. Старобільськ разом із Старобільським районним центром зайнятості відбувся круглий стіл з учасниками АТО »
Професіографічна екскурсія
18.10.2017
Фахівцями Новоайдарського районного центру зайнятості проведено професіографічну екскурсію для учнів 10 класу Щастинської ЗОШ №2 на СФГ "Айдар-Овощ" з метою ознайомлення зі світом сучасних професій в регіоні, правилами вибору майбутньої професії та її значення, в житті кожної людини та суспільства »
Профінформаційний семінар для військовослужбовців
17.10.2017
З нагоди відзначення Дня захисника України у Білокуракинському районному центрі зайнятості відбулась низка різноманітних масових та індивідуальних заходів для військовослужбовців та учасників АТО »
У Лисичанську святкували День захисника України та чаювали з АТОвцями
17.10.2017
З нагоди приближення знаменної дати Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці у Лисичанському міському центрі зайнятості проведено семінар для учасників АТО, який пройшов у неофіційній формі »
Вибір професії
Дитяча праця
04.10.2017
Спеціалісти Кремінського районного центру зайнятості з метою підвищення рівня інформування молоді з питань запобігання торгівлі дітьми та експлуатації дитячої праці в жовтні 2017 року зустрілись із учнями Кремінської обласної загальноосвітньої санаторної школи - інтернат І-ІІІ ступенів та Кремінської обласної загальноосвітньої спеціальної школи - інтернат »
Корисно шукачам роботи
На роботу після великої перерви
19.09.2017
Мабуть кожній людині доводилося з будь-якої причини і на якийсь термін залишити роботу. В житті всяке буває. Але настає час, коли можна і потрібно повертатися на роботу або шукати нову. Як це зробити »
Результати співпраці
Взаємодія з роботодавцями
25.09.2017
Одним із першочергових завдань Новоайдарського районного центру зайнятості є досягнення високого рівня співпраці з роботодавцями, що передбачає розуміння та наполегливу роботу над якіснішим задоволенням їх потреб »
Реалізація гендерної політики
Розвиток ґендерної політики на Луганщині
03.10.2017
Координатором розвитку ґендерної політики на регіональному рівні на Луганщині є Департамент соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації. Ґендерна рівність - це не просто захист прав жінок, як прийнято вважати подекуди в суспільстві. Це цілий спектр питань щодо рівності та ґендерного балансу в економічному, політичному, громадському житті, у трудових відносинах та інших сферах »
Ми на FACEBOOK!
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Урядова телефонна "гаряча лінія"
АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ
12.10.2017
05.10.2017
28.09.2017
АНОНС ПОДІЙ
13.10.2017
06.10.2017
ПОРТАЛ НОВОГО ПОКОЛІННЯ "ТРУД"
Новий інтерактивний Інтернет-портал "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Що на Вашу думку має найбільший вплив при працевлаштуванні?
наявність актуальної на ринку праці професії
вміла самопрезентація
активність самого пошукача роботи
престижний диплом
досвід роботи
особисті контакти з роботодавцем
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати