23 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна

Що нового
Право на відпочинок
22.09.2017

Коли і на скільки можна піти у відпустку, чи можна її поділити на частини та що робити, якщо роботодавець не відпускає у відпустку »

Мотивація - найкращий рецепт збереження кадрового потенціалу
22.09.2017

20 вересня поточного року з нагоди святкування Дня рекрутера у приміщенні Львівського міського центру зайнятості відбувся круглий стіл на тему: "Живи і працюй в Україні: реалії, перспективи". До участі у заході долучилися голова обласної державної адміністрації Олег Синютка, керівник департаменту економічної політики ЛОДА Роман Филипів, в. о. директора ОЦЗ Оксана Іванчук, співзасновники HR-клубу "HR-кав'ярня" Анна Зайцева й Оксана Щур, начальник відділу по системній роботі з ринкоутворюючими підприємствами ОЦЗ Наталія Наконечна »

На Львівщині серед безробітних лідирують законодавці і вищі державні службовці
22.09.2017

Дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили на Львівщині сягнув позначки один до двох. Тобто, за статистичними даними обласного центру зайнятості, на одну вакансію претендували дві особи. Про це Львівському порталу повідомили у Львівьскому обласному центрі зайнятості »

Реєстр заяв залишених без розгляду
22.09.2017
Реєстр рішень Львівського ОЦЗ
22.09.2017
Реєстр анульованих дозволів
22.09.2017
Запрошуємо небайдужих краян поділитися сімейним теплом з потребуючими дітьми
22.09.2017

Днями у приміщенні Червоноградського міського центру зайнятості в рамках запровадження патронату над дітьми, котрі опинилися у складних обставинах, і з метою працевлаштування безробітних педагогів, відбулася зустріч представників соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з пошуковцями місця праці »

Шукаємо кадри для ТзОВ "Фуджікура аутомотів Україна Львів"
22.09.2017

У Новояворівському міському центрі зайнятості вкотре відбувся міні-ярмарок вакансій за участю безробітних і представника ТзОВ "Фуджікура Аутомотів Україна Львів" »

На Львівщині тривають пошуки патронатних вихователів
22.09.2017

У зв'язку із запровадженням нової форми тимчасового прилаштування дітей, що опинилися у кризовій ситуації, важливим питанням є пошук краян, котрі б погодилися стати патронатними вихователями. Сімейний патронаж - це догляд, виховання та реабілітація дитини у родині опікуна на період подолання нею, її батьками чи іншими законними представниками складних життєвих обставин »

Запрошуємо працедавців взяти участь у заходах, які відбудуться у центрах зайнятості Львівщини 25-29 вересня 2017 року
21.09.2017

Про аспекти застосування законодавства в сфері зайнятості та трудових відносин, порядок оформлення працівників на роботу, економічні переваги у співпраці зі службою зайнятості - про це та інше йдеться на семінарах для працедавців »

Запрошуємо до участі в заходах, які відбудуться у центрах зайнятості Львівщини 25-29 вересня 2017 року
21.09.2017

Для обізнаності незайнятих громадян з технологією пошуку роботи, ситуацією, що склалася на ринку праці, чинним законодавством у сфері зайнятості, посадовці центрів зайнятості щоденно проводять різнопланові заходи »

Заява про внесення змін до дозволу
21.09.2017
Заява про продовження дії дозволу
21.09.2017
Заява про видачу дозволу
21.09.2017
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій
21.09.2017

Надаємо для використання взірці заяв про отримання роботодавцем дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, про продовження дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства та про внесення змін до дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства »

ТОВ "Вимпелком Глобал Сервісиз Україна" запрошує на роботу осіб з обмеженою працездатністю:
21.09.2017
О. Синютка: "Сьогодні дуже важливо об'єднати зусилля заради промоції роботи в Україні"
21.09.2017

Учора, 20 вересня, з нагоди Дня рекрутера у Львівському міському центрі зайнятості відбулося нагородження представників соціально відповідальних підприємств регіону »

Віддалена робота: попит і пропозиція
21.09.2017

У різних компаніях застосовуються різноманітні підходи до організації робочого процесу. Багато залежить від сфери діяльності підприємства і функціоналу, який виконує фахівець. З'являється все більше сфер, в яких можливість віддаленої роботи досить доцільна і поширена »

У фокусі уваги - проблеми та перспективи розвитку обласних рад професійно-технічної освіти
21.09.2017

У бібліотеці Львівського обласного центру зайнятості посадовці ОЦЗ на чолі з в. о. директора О. Іванчук зустрілися з міжнародним експертом Європейського фонду освіти Р. Колишко, щоб спільно визначити проблеми та перспективи розвитку професійно-технічної освіти, а також висловити власні думки щодо діяльності обласних рад ПТО »

Один до двох - така диспропорція між попитом та пропозицією робочої сили на Львівщині
21.09.2017

Дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили на Львівщині сягнув позначки один до двох. Тобто, за статистичними даними обласного центру зайнятості, на одну вакансію претендували дві особи »