14 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна

Що нового
У Службі зайнятості запрацювала "гаряча лінія" 0 800 50 99 66
14.12.2017

Набравши безкоштовний номер 0 800 50 99 66, будь-хто може отримати інформацію з питань реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг працедавцям або інші консультації »

Як знайти в собі сили рухатися далі, коли «опускаються руки»?
14.12.2017

Ти шукаєш роботу не місяць, не два і не три? Звичайно, розчарування з кожним днем зростає і в тебе «опускаються руки». Корисні поради для того, щоб швидше подолати неприємну ситуацію і таки потрапити на роботу своєї мрії »

У департаменті транспорту Львівської ОДА шукають кадри
14.12.2017

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу експлуатації дорожнього господарства управління дорожнього господарства та інфраструктури департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації »

Переможи себе і зможеш перемогти цілий світ
14.12.2017

У Львівській області реалізовується проект "Рука допомоги", мета якого - залучити до роботи членів малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщених осіб. П'ять жителів Мостищини, після успішної презентації бізнес-планів перед членами спеціально створеної комісії в ОДА, уже отримали фінансову допомогу на відкриття власної справи »

Запрошуємо відвідати Ярмарок кар'єри

14 грудня 2017 року у Львівському міському центру зайнятості (м. Львів, вул. Кн. Ольги, 122а) - другий день 29-го Ярмарку кар'єри »

10 способів передноворічного підробітку
14.12.2017

Передноворічний період – час великих витрат. Одночасно – це й найактивніший сезон на ринку послуг. Можливостей для додаткового заробітку багато, можна встигнути назбирати кошти на подарунки »

Перший день 29-го Ярмарку кар'єри: із 600 вакансій - понад 110 укомплектовано
14.12.2017

Майже 600 вакансій за 55 професіями та спеціальностями пропонували відвідувачам заходу представники 26 фірм і компаній, що ведуть діяльність у галузі легкої промисловості, сфери обслуговування, готельно-ресторанного бізнесу, торгівлі, комунікації, банківництва тощо »

"Тиждень права" за участю фахівців Львівського Будинку праці
14.12.2017

У рамках Всеукраїнського тижня права представники міського центру зайнятості та ГУ Держпраці у Львівській області провели у школі-інтернаті № 1 лекцію на тему: "Ти і Закон. Знай свої права, дитино!" »

Головне - не втрачати віри у власні сили і не відмовлятися від кваліфікованої допомоги
14.12.2017

Ще торішнього грудня до посадовців Буського районного центру зайнятості з метою пошуку прийнятного місця праці завітав пан Микола, інвалід ІІІ групи. Хоча за освітою він технік-механік сільськогосподарського виробництва, однак певний період трудився у представництві "ОНУР" підсобним робітником, а після звільнення вирішив звернутися до фахівців держустанови, щоби подовгу не сидіти на лаві безробітних »

Дбаємо про щасливе майбутнє молоді
14.12.2017

Днями у приміщенні Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ відбувся профорієнтаційний урок для учнів Чернилявської СЗШ І-ІІІ ступенів, у якому взяли участь директор і начальники відділів державної установи, керівник служби у справах дітей Яворівської РДА та учасниця антитерористичної операції Яна Шкурченко »

Кількість вакансій служби зайнятості сягнула майже 1 мільйона
13.12.2017

Станом на 11 грудня за оперативними даними по всій Україні більше 104 тисяч вільних вакансій. Щоденно ми працевлаштовуємо більше ніж 3 тис. людей. Тому, якщо ви шукаєте роботу і ще вагаєтесь – ми запрошуємо усіх до центрів зайнятості», – зазначив виконуючий обов’язки Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко »

Пошук кандидатів у патронатні вихователі продовжується
13.12.2017

На базі Стрийського МРЦЗ працівники місцевого центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Н. Матлак та О. Кащин провели семінар "Сімейний патронат - одна із альтернативних форм виховання дітей" »

Як підвищити свій професійний рівень?
13.12.2017

Ти хочеш підвищити свій професійний рівень і досі не знаєш як? Обирай для себе найбільш оптимальний спосіб і починай вдосконалюватися. А щоб швидше визначитись, тобі від нас корисні поради »

Формула успіху - фах, досвід і бажання працювати
13.12.2017

Днями для безробітних із вадами здоров'я відбувся ярмарок вакансій. На захід завітали десять працедавців, які мають потребу в кадрах і прагнуть укомплектувати створені для осіб з інвалідністю робочі місця »

А старт у нове життя починається з надії!
13.12.2017

Днями у Бориславському МЦЗ відбувся дуже цікавий тренінг "Адаптація людей з особливими потребами до сучасних умов", який провела тренер ТзОВ "СОК ІЛ", доцент кафедри практичної психології Ірина Іванівна Кизима »

Головне, щоб молодь не розминулася з покликанням
13.12.2017

На запрошення ЛНВК "Школа І ступеня - гімназія" посадовці міської служби зайнятості разом з психологом Національної гвардії України провели профорієнтаційний урок з учнівською молоддю на тему: "Значення самопізнання і правильної самооцінки у професійному самовизначенні"  »

Реєстр рішень Львівського ОЦЗ
12.12.2017
Реєстр анульованих дозволів
12.12.2017
Перелік актуальних вакансій станом на 11.12.2017
12.12.2017
Праця інвалідів і додаткові соціальні гарантії
12.12.2017

Встановлення трудових прав, гарантій працюючим інвалідам в Україні регулюються Конвенцією про права інвалідів, Кодексу законів про працю України, законами України «Про відпустки», «Про охорону праці», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про реабілітацію інвалідів в Україні» »