22 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна

Що нового
Запрошуємо працедавців взяти участь у заходах, які відбудуться у центрах зайнятості Львівщини 25-29 вересня 2017 року
21.09.2017

Про аспекти застосування законодавства в сфері зайнятості та трудових відносин, порядок оформлення працівників на роботу, економічні переваги у співпраці зі службою зайнятості - про це та інше йдеться на семінарах для працедавців »

Запрошуємо до участі в заходах, які відбудуться у центрах зайнятості Львівщини 25-29 вересня 2017 року
21.09.2017

Для обізнаності незайнятих громадян з технологією пошуку роботи, ситуацією, що склалася на ринку праці, чинним законодавством у сфері зайнятості, посадовці центрів зайнятості щоденно проводять різнопланові заходи »

Заява про внесення змін до дозволу
21.09.2017
Заява про продовження дії дозволу
21.09.2017
Заява про видачу дозволу
21.09.2017
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій
21.09.2017

Надаємо для використання взірці заяв про отримання роботодавцем дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, про продовження дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства та про внесення змін до дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства »

ТОВ "Вимпелком Глобал Сервісиз Україна" запрошує на роботу осіб з обмеженою працездатністю:
21.09.2017
О. Синютка: "Сьогодні дуже важливо об'єднати зусилля заради промоції роботи в Україні"
21.09.2017

Учора, 20 вересня, з нагоди Дня рекрутера у Львівському міському центрі зайнятості відбулося нагородження представників соціально відповідальних підприємств регіону »

Віддалена робота: попит і пропозиція
21.09.2017

У різних компаніях застосовуються різноманітні підходи до організації робочого процесу. Багато залежить від сфери діяльності підприємства і функціоналу, який виконує фахівець. З'являється все більше сфер, в яких можливість віддаленої роботи досить доцільна і поширена »

У фокусі уваги - проблеми та перспективи розвитку обласних рад професійно-технічної освіти
21.09.2017

У бібліотеці Львівського обласного центру зайнятості посадовці ОЦЗ на чолі з в. о. директора О. Іванчук зустрілися з міжнародним експертом Європейського фонду освіти Р. Колишко, щоб спільно визначити проблеми та перспективи розвитку професійно-технічної освіти, а також висловити власні думки щодо діяльності обласних рад ПТО »

Один до двох - така диспропорція між попитом та пропозицією робочої сили на Львівщині
21.09.2017

Дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили на Львівщині сягнув позначки один до двох. Тобто, за статистичними даними обласного центру зайнятості, на одну вакансію претендували дві особи »

Пілотний проект: інформуємо, роз'яснюємо, консультуємо
21.09.2017

Постанова Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 року № 1154 "Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб" дає можливість поліпшити рівень життя, матеріальний стан непрацюючих працездатних осіб з числа тих, хто нині отримує державну соціальну допомогу, шляхом залучення їх до продуктивної зайнятості »

З турботою про дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах
21.09.2017

Днями у Золочівському районному центрі зайнятості відбувся семінар для десятьох осіб з педагогічною освітою, котрі зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні »

У Сколівському РЦЗ - День головного управління Держпраці
21.09.2017

Саме для комплексного та фахового обговорення проблем незадекларованої праці для безробітних відбувся семінар "Легальна зайнятість" за участю Ольги Сироїжко, інспектора з праці ГУ Держпраці у Львівській області, та Оксани Жук, секретаря районної комісії з легалізації заробітної плати »

Реєстр анульованих дозволів
20.09.2017
Реєстр рішень Львівського ОЦЗ
20.09.2017
Усі зусилля - задля якісного укомплектування вакансій
20.09.2017

Персонал - найбільша цінність будь-якої компанії. Ось чому для того, аби вільні робочі місця не простоювали, керівники підприємств використовують найрізноманітніші шляхи пошуку потенційних працівників. У цій статті поговоримо про такий шлях добору кадрів як звернення до служби зайнятості, де за допомогою компетентних спеціалістів можна ефективно та якісно укомплектувати вакансії »

Переселенці зможуть опанувати нову професію за німецькі гроші
20.09.2017

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб та Німецька асоціація міжнародного співробітництва (GIZ) готують програму з перекваліфікації переселенців, відповідно до потреб ринку праці »

Для безробітних організували День відкритих дверей на виробництві
20.09.2017

Нещодавно фахівці Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості на замовлення керівництва ТзОВ "Бадер Україна" організували для безробітних і осіб з числа зайнятого населення День відкритих дверей на виробництві »

Краще синиця в руках, ніж журавель у небі
20.09.2017

Для тих, хто свого часу отримав педагогічну освіту, або працював у соціальних чи освітянських закладах, з'явився шанс працевлаштування пантронатними вихователями »