23 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна

Що нового
Роботу атовцям пропонує "Діскавері - бурове обладнання"
23.11.2017

У рамках акції "Візьми на роботу АТОвця!" та тижневика "Під одним дахом" задля якнайшвидшого повернення демобілізованих учасників АТО до трудової діяльності фахівці Стрийського МРЦЗ організували та провели міні-ярмарок вакансій за участю представника ТОВ "Діскавері - бурове обладнання (Україна)" »

Період безробіття подолано успішно
23.11.2017

Прекрасну думку педагога і психолога К. Ушинського, котрий писав: "Якщо ви вдало вибрали працю і вклали в неї свою душу, то щастя саме вас знайде і вам не доведеться працювати жодного дня", з упевненістю може підтвердити учасник АТО М. Багрій, про якого наша сьогоднішня розповідь »

Непрацюючих громадян запросили на круглий стіл щодо реалізації проекту "Рука допомоги"
23.11.2017

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулося засідання круглого столу на тему «Забезпечення реалізації в районі Пілотного проекту із залученням до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» »

В Україні зарплата жінок становить лише 80% зарплати чоловіків
23.11.2017

Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко під час першого Українського жіночого конгресу  »

Світла смуга у житті учасниці програми "Рука допомоги" тільки починається
23.11.2017

"Рука допомоги" - це твій шанс на краще життя!". Саме під такою назвою у трьох областях України триває реалізація пілотного проекту. Завдяки активній роботі служби зайнятості та управлінь соціального захисту експеримент на Львівщині набирає все більших обертів і знаходить нових учасників »

Трудоголіки не в моді: 6 уроків із книги «Розумна кар’єра»
23.11.2017

В економіці знань ХХI століття більше шансів досягти успіху має той, хто знає себе, піклується про інших і не шукає стабільності »

Робота є: українцям запропонували 1 млн нових вакансій
23.11.2017

У Держслужбі зайнятості розмістили 904 тисячі вакансій від 169 тисяч роботодавців »

Як подолати хвилювання перед співбесідою?
23.11.2017

Ти практично на відстані витягнутої руки від бажаної робити? І тут, на тобі, це недоречне хвилювання. Як же впоратися з ним? Ось декілька порад, які допоможуть позбутися власних переживань »

У Львові з'явилися 12 вільних вакансій
23.11.2017

Станом на листопад шукають працівників шість приватних, комунальних та державних підприємств. Про це повідомляє Львівський міський центр зайнятості. »

У Львівській ОДА шукають кадри
23.11.2017

Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу співпраці з донорами та методичного забезпечення проектів міжнародної технічної допомоги (на умовах строкового трудового договору на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) »

У Львові хочуть збільшити кількість патрульних
23.11.2017

Наразі до лав Патрульної поліції Львова продовжують набирати кадри. За словами Романа Пилипенка, у відомстві є 180 вакансій »

Ми творимо життя своїми рішеннями
22.11.2017

Що нам заважає займатися в житті тим, що подобається? Нічого, окрім нас самих. Сотні страхів і "не", які нас гальмують: не вийде, не дадуть кредит, не допоможуть, немає цього, того... Ці короткотермінові спалахи сумнівів у власних силах можуть розростатися та призвести до негативних наслідків, якщо їх вчасно не зупинити »

Готуємо швачок, на них стабільно високий попит у працедавців
22.11.2017

У Жовківському районному центрі зайнятості систематично проводиться аналіз стану укомплектування вакансій, розглядаються можливості попереднього професійного вишколу безробітних з гарантованим працевлаштуванням на конкретні робочі місця. Приміром, за 10 місяців 2017 року 87% скерованих на навчання жителів району підвищували рівень фахової компетенції відповідно до попередніх замовлень місцевих компаній. »

А зустрілися побратими у центрі зайнятості "Під одним дахом"
22.11.2017

У Золочівському РЦЗ для учасників АТО, котрі шукають роботу за сприяння центру зайнятості, відбувся захід "Під одним дахом" »

Роботу на ТОВ "Бадер Україна" презентував учасник АТО
22.11.2017

У рамках акції "Візьму на роботу АТОвця!" фахівці Жидачівського районного центру зайнятості організували та провели інформаційний семінар для безробітних з числа учасників збройного протистояння на сході країни »

"Бадер Україна" запрошує атовців у свою команду
22.11.2017

Фахівці Кам'янка-Бузької районної філії Львівського обласного центру зайнятості намагаються надавати адресну допомогу кожному демобілізованому бійцю »

Атмосфера у робочому колективі
22.11.2017

Аби із задоволенням ходити на роботу, важливо, щоб атмосфера у колективі була сприятливою. Звичайно, вимоги до неї можуть бути різними. Комусь комфортніше тримати дистанцію у спілкуванні із колегами та підтримувати виключно ділові стосунки »

Кілька тисяч професій зникнуть найближчим часом
22.11.2017

Український класифікатор професій містить близько 8 тис. найменувань, з яких 4 тис. вже не існують. За окремими прогнозами, ще 2-3 тис. професій зникнуть найближчим часом. У групі ризику – продавці, оператори call-центрів, пілоти літаків і водії, листоноші, бухгалтери, екскурсоводи, касири, перекладачі тощо »

Спрощення оформлення на роботу іноземців
22.11.2017

Уряд затвердив форми заяв для отримання роботодавцем дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, продовження його дії і внесення змін до нього, що забезпечить спрощення оформлення відповідних документів  »

День Гідності та Свободи
22.11.2017

Фахівці Жовківського РЦЗ відзначили річницю Революції Гідності разом з учнями та педагогічними працівниками Рава-Руської школи-інтернату »