24 червня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна

Що нового
Реєстр рішень Львівського ОЦЗ
23.06.2017
Запрошуємо до участі працедавців в заходах, які відбудуться у центрах зайнятості Львівщини 26-30 червня 2017 року
23.06.2017

Про аспекти застосування законодавства в сфері зайнятості та трудових відносин, порядок оформлення працівників на роботу, економічні переваги у співпраці зі службою зайнятості - про це та інше йдеться на семінарах для працедавців »

Запрошуємо до участі в заходах, які відбудуться у центрах зайнятості Львівщини 26-30 червня 2017 року
23.06.2017

Для обізнаності незайнятих громадян з технологією пошуку роботи, ситуацією, що склалася на ринку праці, чинним законодавством у сфері зайнятості, посадовці центрів зайнятості щоденно проводять різнопланові заходи »

Борислав не сміється: У місті тисячі нафтовиків можуть залишитися без роботи
23.06.2017

У Бориславі через реорганізацію в ПАТ "Укрнафта" тисячі працівники НГВУ "Бориславнафтогаз", можуть залишитись без роботи. »

До уваги фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та віднесені до першої групи платників єдиного податку
23.06.2017

Повідомляємо, що з 1 січня 2017 року фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов'язані сплатити єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску »

Нові можливості для членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб
23.06.2017

Спеціалісти Самбірського центру зайнятості спільно з колегами з місцевого управління соціального захисту населення провели інформаційний захід, мета якого - донести до мешканців району основні напрями реалізації пілотного проекту, який передбачає залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішніх мігрантів »

Чужих проблем не буває
23.06.2017

Затишне кафе "ТатарАш", що на вулиці Коновальця, 9, - перший заклад громадського харчування в історії Дрогобича з кримсько-татарською національною кухнею »

Ризики праці у тіні: що треба знати суб'єктам господарювання?
23.06.2017

У приміщенні Магерівської об'єднаної територіальної громади за участю заступника голови та інших посадових осіб Жовківської РДА, представників головного управління Держпраці, управління соціального захисту населення, Пенсійного фонду та місцевого центру зайнятості відбулося інспекційне відвідування суб'єктів господарювання, у тому числі фізичних осіб-підприємців »

Для осіб з інвалідністю - 270 варіантів працевлаштування
22.06.2017

У холі Львівського Будинку праці сьогодні відбувся Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. Представники майже двох десятків підприємств пропонували львів'янам з обмеженою працездатністю двісті сімдесят вакансій із заробітною платою, що коливалася від 3200 до 7000 гривень »

На українському ринку праці збільшилася кількість вакансій
22.06.2017

На українському ринку спостерігають нестачу досвідчених фахівців у сфері продажів, страхування та юриспруденції. Є дефіцит вузьких і висококласних фахівців. В агросекторі активно шукають агрономів, трактористів, механіків »

ТзОВ "Кам'янка-Бузький комбікормовий завод" запрошує на роботу
22.06.2017

Нещодавно в Кам'янка-Бузькому районному центрі зайнятості відбувся черговий міні-ярмарок вакансій, у якому взяли участь 14 безробітних. Захід був організований на замовлення ТзОВ "Кам'янка-Бузький комбікормовий завод" »

У Всесвітній день біженця - про перспективи у сфері працевлаштування
22.06.2017

З нагоди Всесвітнього дня біженця в Яворівському районному центрі зайнятості відбулася зустріч соціальних партнерів з внутрішньо переміщеними особами »

Головам місцевих рад - про аспекти військової служби за контрактом
22.06.2017

Днями перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник провів нараду-семінар з головами місцевих рад району. Розпочинаючи захід, він ознайомив присутніх з порядком денним та запропонував фахівцю районного військового комісаріату окреслити роботу місцевих рад району щодо відбору громадян на військову службу за контрактом »

Нові можливості для кожного: як повернути працездатних безробітних на ринок праці
22.06.2017

Так звучала тема круглого столу, який відбувся 20.06.2017 року у приміщенні обласної державної адміністрації під головуванням керманича Львівщини О. Синютки »

Реєстр анульованих дозволів
21.06.2017
Реєстр рішень Львівського ОЦЗ
21.06.2017
На Львівщині стартував проект СБ з працевлаштування
21.06.2017

На Львівщині розпочали втілювати пілотний проект щодо виведення малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб зі стану бідності під назвою "Рука допомоги". Про це повідомили під час прес-брифінгу координатора проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України"  »

Кожен охочий має право вільно обирати посаду та місце служби
21.06.2017

Стрийський міськрайонний центр зайнятості продовжує інформувати населення про переваги військової служби за контрактом. Так, нещодавно для безробітних, у тому числі демобілізованих учасників антитерористичної операції, посадовціЦЗ організували черговий семінар »

Літо - шанс розпочати успішну кар'єру або чому влітку знайти роботу простіше?
21.06.2017

У цей час найлегше знайти роботу, оскільки працівники йдуть у відпустки, звільняються або ж вирушають на заробітки за кордон. Внаслідок цих процесів на ринку праці появляється широкий вибір вакансій, у т. ч. й сезонних, а також зменшуються обсяги робочої сили »

Легальна зайнятість - запорука соціальної захищеності працівника
21.06.2017

Задля підвищення рівня правової обізнаності безробітних у сфері трудових відносин у Золочівському районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: "Легальна зайнятість" »