24 березня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна

Що нового
У ліцеї залізничного транспорту - День відкритих дверей
24.03.2017

Посадовці Львівського міського центру зайнятості налагодили тісну співпрацю з освітніми установами з питань ведення профорієнтаційної роботи. Організація цікавих заходів для випускників шкіл - усталена закономірність, адже дитинство учнів фінішувало, а на порозі дорослого життя їх чекає важливий момент - вибір фаху »

У Золочівській РДА відбулася нарада з питань благоустрою
24.03.2017

16 березня 2017 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно зі своїм першим заступником Ігорем Нижником провели нараду-семінар за участю голів місцевих рад, керівників підприємств, установ, організацій та представників центру зайнятості. Головний лейтмотив розмови - проведення місячника озеленення та організація Дня довкілля »

Забезпечення підприємств кадрами - пріоритетне завдання центру зайнятості
24.03.2017

Одне з найважливіших завдань, що над яким щоденно працюють фахівці Жидачівського районного центру зайнятості, є тісна взаємодія з місцевими підприємствами »

Роботу - демобілізованим бійцям
24.03.2017

З початком бойових дій на сході Україна зіткнулася з безліччю нових викликів. Один із них - надання всебічної допомоги тим, хто боронив кордони рідної землі від агресора. Проблеми адаптації до мирних буднів, працевлаштування та самореалізація, соціальний захист, правова та психологічна підтримка - ось далеко не повний перелік того, що турбує вчорашніх воїнів »

ТОП-10 найбільш оплачуваних професій на Львівщині. Інфографіка
24.03.2017

Аналітики онлайн-сервісу OLX визначили найпопулярніші професійні сфери за запитами мешканців Львівської області. У ТОПі високооплачуваних вакансій залишаються пропозиції роботи за кордоном, у сферах фінансів, страхування та ресторанної справи »

Реєстр рішень Львівського ОЦЗ
24.03.2017
Форум кар'єри у Львівському університеті
23.03.2017

Упродовж 27-30 березня 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбуватиметься тиждень кар'єри, який об'єднає представників провідних компаній Львова, бізнес-тренерів та усіх зацікавлених у пошуку оптимального місця роботи »

Підтримка підприємницької ініціативи учасників АТО
23.03.2017

Саме так називався семінар, який у рамках проекту "Програма підвищення конкурентоспроможності Львівської області" відбувся у Львівському міському центрі зайнятості для понад півсотні колишніх бійців за участю Андрія Кісери, начальника управління промисловості та підприємництва Львівської обласної державної адміністрації »

Визначені вектори спільної роботи з головами територіальних громад
23.03.2017

В. о. директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук днями провела зустріч з головами територіальних громад Самбірського та Старосамбірського районів Львівщини »

Успішна робота стрийських рекрутерів
23.03.2017

Нещодавно у рамках пілотного проекту Львівського ОЦЗ та завдяки чіткій координації дій директора ЦЗ Романи Вишньовської вдалося знайти охочих працювати касирами-контролерами у одне із місцевих відділень ПАТ "Державний ощадний банк України" »

Навчання - перший крок до успіху
23.03.2017

До Бориславського МЦЗ днями завітала безробітна Леся Єгорцева, щоб поділитись хорошим настроєм, позитивними враженнями та емоціями, які її переповнюють і пов'язані з освоєнням професії "перукар-модельєр" у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості »

2000 нових робочих місць - не фантастика, а реальність, яку пропонує ТОВ "Фуджікура"
23.03.2017

На прохання ТОВ "Фуджікура Аутоматів Україна Львів" про допомогу в укомплектуванні вільних робочих місць фахівці Миколаївського районного центру зайнятості організували та провели ярмарок вакансій для місцевих безробітних, котрі найбільше відповідають заявленим вимогам працедавця »

Делікатес просто у ставочку
22.03.2017

Втративши роботу, чоловік став пристойно заробляти на розведенні раків »

На Львівщині працевлаштовано 130 учасників АТО
22.03.2017

З початку року центри зайнятості Львівщини забезпечили роботою 130 учасників АТО, з котрих 120 мали статус безробітного. Про це повідомила в. о. директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук »

29 березня - 9-й Ярмарок кар'єри майбутніх фахівців АПК-2017

В актовій залі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького 29 березня 2017 року відбудеться 9-й Ярмарок кар'єри майбутніх фахівців АПК-2017 »

Щоб ярмарок кар'єри пройшов успішно, підготовка ведеться на належному рівні
22.03.2017

Посадовці Бориславського міського центру зайнятості розпочали активну підготовку до ярмарку кар'єри, який відбудеться у приміщенні місцевого професійного ліцею 30 березня 2017 року »

ПАТ "Львівгаз" пропонує тимчасову роботу
22.03.2017

У першій декаді цьогорічного березня відбулися ділові перемовини між керівництвом Львівського обласного центру зайнятості та ПАТ "Львівгаз" »

Учасник АТО створює робочі місця для побратимів
22.03.2017

Учасник АТО, голова фермерського господарства «Радвань Нова» Антон Мільчевич, повернувшись зі Сходу, не лише відновив діяльність свого фермерського господарства (ФГ), в якому утримується близько 400 голів овець, а й залучає до роботи своїх побратимів »

Реєстр анульованих дозволів
21.03.2017
Реєстр рішень Львівського ОЦЗ
21.03.2017