28 липня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Новини
У рамках тижневика "Під одним дахом" у центрах зайнятості Львівщини відбудеться низка різних заходів для внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО за участю представників органів влади, соціальних інституцій, медичних закладів, фіскальної служби, Держкомагентства та ін.
Контрактна служба у Збройних силах України - це належний соціальний захист і достойна зарплата
У час, коли на ринку праці обмаль вакансій, центри зайнятості Львівщини розгорнули широку просвітницьку роботу щодо залучення незайнятих краян до військової служби за контрактом. Адже таким чином можна не тільки розв'язати проблему працевлаштування, але й виконати свій патріотичний обов'язок »
Шановні кримчани, мешканці східних областей України, учасники антитерористичної операції!
Шановні кримчани, мешканці східних областей України, учасники антитерористичної операції! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню »
ТзОВ "Бадер Україна" запрошує на роботу не лише кваліфікованих спеціалістів, але й осіб без визначених навичок
28.07.2016
Днями фахівці Городоцького районного центру зайнятості організували для двох десятків учасників АТО професіографічну екскурсію на ТзОВ "Бадер Україна" »
Прагнете успіху - навчайтеся
Перелік професій (напрямів) та навчальних закладів, які відібрані рішенням комісії Львівського обласного центру зайнятості для організації профнавчання зареєстрованих безробітних у 2016 році
Працедавцям
Державні преференції у сфері працевлаштування для внутрішньо переміщених осіб
З 25 вересня минулого року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 08.09.2015 року за № 696, якою затверджений Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб »
Визначено порядок здійснення заходів сприяння зайнятості для внутрішньо переміщених осіб
Постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2015 року № 696 затверджений Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб, що набрав чинності 25.09.2015 р »
Власна справа
Прагнете заробляти на рідній землі? Зголошуйтеся до участі у проекті "500 успішних сімейних господарств"!
Одним із шляхів подолання сільського безробіття є розвиток малого підприємництва. Служба зайнятості всіляко підтримує бізнесові почини, надаючи інформаційну та фінансову підтримку безробітним, котрі хочуть започаткувати власну справу. Тільки цьогоріч такою допомогою скористалися понад 790 осіб, у тому числі 223 мешканці села »
За яких умов надається одноразова виплата допомоги з безробіття для започаткування власної справи?
Згідно з Законом України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" та "Порядком надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації підприємницької діяльності" безробітним, яким виповнилося 18 років, і для котрих на ринку праці відсутні пропозиції прийнятної роботи, може надаватися одноразова виплата допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності »
Я народився і виріс у селі, тому хочу і надалі чесно працювати на землі
22.07.2016
Пан Дмитро - один з тих, хто у 2014 році свідомо й без жодних вагань пішов добровольцем у батальйон Кульчицького і два роки боронив Батьківщину від непроханих "гостей". У березні цьогоріч він повернувся додому, на рідну Дрогобиччину. Аби не впасти у депресію, він завчасу зрозумів: настав час з головою пірнути у роботу »
Огляд ЗМІ
"Львівська залізниця" влаштувала ярмарок вакансій просто на головному вокзалі
27.07.2016
25 липня регіональна філія "Львівської залізниці" влаштувала День відкритих дверей. Усі охочі могли дізнатися про актуальні вакансії на підприємствах магістралі та особисто поспілкуватися із залізничниками »
До уваги демобілізованих уасників АТО
Підприємства, установи та організації запрошують на роботу
Перелік актуальних вакансій станом на 25.07.2016  »
Пропонуємо військову службу за контрактом
Анонси подій
Запрошуємо до участі в заходах, які відбудуться у центрах зайнятості Львівщини 25 - 29 липня 2016 року  »
Запрошуємо працедавців до участі в заходах, які відбудуться у центрах зайнятості Львівщини 25 - 29 липня 2016 року  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Запобігання проявам корупції
Антикорупційне законодавство в Україні  »
Анонімна анкета "Стоп Корупція"  »
газета "Запрошуємо на роботу та навчання"
Працює гаряча телефонна лінія
Телефонувати 245-05-45  »
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг
Власний бізнес - це реально!
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Які пріоритети для вас є найважливішими у виборі роботи?
Можливість саморозвитку
Висока заробітна плата
Хороший колектив
Слава і визнання
Висока заробітна плата
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати