21 жовтня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Новини
Контрактна служба у Збройних силах України - це належний соціальний захист і достойна зарплата
У час, коли на ринку праці обмаль вакансій, центри зайнятості Львівщини розгорнули широку просвітницьку роботу щодо залучення незайнятих краян до військової служби за контрактом. Адже таким чином можна не тільки розв'язати проблему працевлаштування, але й виконати свій патріотичний обов'язок »
Шановні кримчани, мешканці східних областей України, учасники антитерористичної операції!
Шановні кримчани, мешканці східних областей України, учасники антитерористичної операції! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню »
Перезавантаження свідомості або способи мотивації безробітних до трудової діяльності
21.10.2016
У Сокальському районному центрі зайнятості систематично проводиться цикл семінарів з техніки пошуку роботи. Такі заняття - один із способів активізації зусиль безробітних до самостійних дій з метою працевлаштування »
Ділові зустрічі з керівниками підприємств та організацій продовжуються
20.10.2016
Задля задоволення кадрових потреб працедавців і забезпечення роботою безробітних фахівці Золочівського РЦЗ проводять інформаційно-роз'яснювальні заходи, спрямовані на активізацію співпраці з керівниками місцевих підприємств, установ та організацій »
Прагнете успіху - навчайтеся
Перелік професій (напрямів) та навчальних закладів, які відібрані рішенням комісії Львівського обласного центру зайнятості для організації профнавчання зареєстрованих безробітних у 2016 році
Працедавцям
До уваги працедавців, які створюють нові робочі місця
З 30 серпня 2016 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до статті 14 Закону України "Про зайнятість населення" щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення" »
Державні преференції у сфері працевлаштування для внутрішньо переміщених осіб
З 25 вересня минулого року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 08.09.2015 року за № 696, якою затверджений Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб »
Власна справа
Прагнете заробляти на рідній землі? Зголошуйтеся до участі у проекті "500 успішних сімейних господарств"!
Одним із шляхів подолання сільського безробіття є розвиток малого підприємництва. Служба зайнятості всіляко підтримує бізнесові почини, надаючи інформаційну та фінансову підтримку безробітним, котрі хочуть започаткувати власну справу. Тільки цьогоріч такою допомогою скористалися понад 790 осіб, у тому числі 223 мешканці села »
За яких умов надається одноразова виплата допомоги з безробіття для започаткування власної справи?
Згідно з Законом України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" та "Порядком надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації підприємницької діяльності" безробітним, яким виповнилося 18 років, і для котрих на ринку праці відсутні пропозиції прийнятної роботи, може надаватися одноразова виплата допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності »
Тільки сильним духом усміхається удача
21.10.2016
Питання надання ефективних соціальних послуг особам з інвалідністю перебуває на постійному контролі у Радехівському районному центрі зайнятості. Фахівці приділяють велику увагу мешканцям району з ушкодженим здоров'ям, намагаючись якомога швидше повернути їх у трудові колективи »
Огляд ЗМІ
Як часто та які саме трудові права порушуються в Україні?
21.10.2016
Порушення трудових прав - не рідкість в українських компаніях. Як показало опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, двоє із п'яти респондентів скаржаться на недотримання зобов'язань перед співробітниками з боку роботодавця. Найчастіше про це заявляють топ-менеджери, рідше - керівники підрозділів і лінійні співробітники »
До уваги демобілізованих уасників АТО
У Львівському ВПУ - Ярмарок кар''єри
У Львівському ВПУ харчових технологій - Ярмарок кар'єри  »
Підприємства, установи та організації запрошують на роботу
Перелік актуальних вакансій станом на 17.10.2016  »
Вакансії з наданням житла в Україні станом на 17 жовтня 2016  »
Пропонуємо військову службу за контрактом
Запобігання проявам корупції
Антикорупційне законодавство в Україні  »
Анонімна анкета "Стоп Корупція"  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Анонси подій
Запрошуємо до участі в заходах, які відбудуться у центрах зайнятості Львівщини 24-28 жовтня 2016 року  »
Запрошуємо до участі працедавців в заходах, які відбудуться у центрах зайнятості Львівщини 24-28 жовтня 2016 року  »
газета "Запрошуємо на роботу та навчання"
Працює гаряча телефонна лінія
Телефонувати 245-05-45  »
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг
Власний бізнес - це реально!
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Які пріоритети для вас є найважливішими у виборі роботи?
Можливість саморозвитку
Висока заробітна плата
Хороший колектив
Слава і визнання
Висока заробітна плата
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати