26 травня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Новини
У рамках тижневика "Під одним дахом" з 12 травня п. р. у центрах зайнятості Львівщини відбудеться низка різних заходів для внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО за участю представників органів влади, соціальних інституцій, медичних закладів, фіскальної служби, Держкомагентства та ін.
Контрактна служба у Збройних силах України - це належний соціальний захист і достойна зарплата
У час, коли на ринку праці обмаль вакансій, центри зайнятості Львівщини розгорнули широку просвітницьку роботу щодо залучення незайнятих краян до військової служби за контрактом. Адже таким чином можна не тільки розв'язати проблему працевлаштування, але й виконати свій патріотичний обов'язок »
Із липня цього року у трьох областях України, у тому числі Львівській, буде реалізовуватися пілотний проект
Кабінет Міністрів України 2 грудня 2015 року прийняв постанову № 1154 "Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб" »
Шановні кримчани, мешканці східних областей України, учасники антитерористичної операції!
Шановні кримчани, мешканці східних областей України, учасники антитерористичної операції! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню »
Прагнете успіху - навчайтеся
Перелік професій (напрямів) та навчальних закладів, які відібрані рішенням комісії Львівського обласного центру зайнятості для організації профнавчання зареєстрованих безробітних у 2016 році
Працедавцям
Державні преференції у сфері працевлаштування для внутрішньо переміщених осіб
З 25 вересня минулого року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 08.09.2015 року за № 696, якою затверджений Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб »
Визначено порядок здійснення заходів сприяння зайнятості для внутрішньо переміщених осіб
Постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2015 року № 696 затверджений Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб, що набрав чинності 25.09.2015 р »
Власна справа
Прагнете заробляти на рідній землі? Зголошуйтеся до участі у проекті "500 успішних сімейних господарств"!
Одним із шляхів подолання сільського безробіття є розвиток малого підприємництва. Служба зайнятості всіляко підтримує бізнесові почини, надаючи інформаційну та фінансову підтримку безробітним, котрі хочуть започаткувати власну справу. Тільки цьогоріч такою допомогою скористалися понад 790 осіб, у тому числі 223 мешканці села »
За яких умов надається одноразова виплата допомоги з безробіття для започаткування власної справи?
Згідно з Законом України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" та "Порядком надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації підприємницької діяльності" безробітним, яким виповнилося 18 років, і для котрих на ринку праці відсутні пропозиції прийнятної роботи, може надаватися одноразова виплата допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності »
Народним ремеслам - бути
19.05.2016
Популяризує тутешні історичні та архітектурні пам'ятки ось уже кілька літ поспіль Сколівський РЦЗ, мотивуючи незайнятих краян до самозайнятості та заохочуючи їх до відродження народних промислів і ремесел »
Огляд ЗМІ
На Львівщині демобілізований боєць вирощує полуницю, на черзі - виноград та ківі
25.05.2016
На Львівщині колишній атовець започаткував власну справу і тепер вирощує ранню полуницю. Проте тільки на ягодах чоловік не хоче зупинятися, тому вже планує організацію цілого органічного фруктового господарства »
До уваги демобілізованих уасників АТО
Підприємства, установи та організації запрошують на роботу
Перелік актуальних вакансій станом на 20.05.2016 року  »
Пропонуємо військову службу за контрактом
Анонси подій
Запрошуємо до участі в заходах, які відбудуться у центрах зайнятості Львівщини 23-27 травня 2016 року  »
Запрошуємо працедавців відвідати заходи, що відбудуться у центрах зайнятості 23-27 травня 2016 року  »
Запобігання проявам корупції
Антикорупційне законодавство в Україні  »
Анонімна анкета "Стоп Корупція"  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
газета "Запрошуємо на роботу та навчання"
Працює гаряча телефонна лінія
Телефонувати 245-05-45  »
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг
Власний бізнес - це реально!
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Які пріоритети для вас є найважливішими у виборі роботи?
Можливість саморозвитку
Висока заробітна плата
Хороший колектив
Слава і визнання
Висока заробітна плата
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати