22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Соціальні послуги населенню » Прагнете успіху - навчайтеся

До уваги навчальних закладів, які бажають здійснювати професійне навчання зареєстрованих безробітних і забезпечувати їхнє проживання під час навчання
 
Відділ організації профнавчання версія для друку
До уваги навчальних закладів, які бажають здійснювати професійне навчання зареєстрованих безробітних і забезпечувати їхнє проживання під час навчання

Відбір навчальних закладів для організації профнавчання зареєстрованих безробітних та їхнього проживання під час навчання здійснюється відповідно до Порядку відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України 16.05.2013 року № 269, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 травня 2013 року за № 843/23375 (зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства соціальної політики від 03.04.2014 року 180). 

Для участі у відборі навчальні заклади подають такі документи:

1.  Копії ліцензій для провадження діяльності з надання освітніх послуг за заявленою окремою професією (спеціальністю, напрямом або галуззю знань); копію сертифіката про акредитацію навчального закладу (спеціальності) і додатка до нього чи у разі наявності - копію свідоцтва про атестацію з додатками.

2.  Кошториси витрат на професійне навчання за окремими професіями (спеціальностями, напрямами або галузями знань), складені відповідно до Порядку надання платних освітніх послуг державними та комунальними навчальними закладами, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України від 23 липня 2010 року № 736/902/758, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 листопада 2010 року за № 1196/18491 для прогнозованої кількості слухачів у групі. Для єдиного підходу під час розгляду пропозицій прогнозований розрахунок витрат на профнавчання слід здійснювати для 10 слухачів у групі.

3.  Інформацію про наявність гуртожитку або місць для забезпечення проживання безробітних у гуртожитках інших навчальних закладів, умови проживання та їх відповідність санітарним нормам, встановленим законодавством.

4.  Кошторис витрат на проживання одного слухача на добу (за наявності  гуртожитку або місць для забезпечення проживання безробітних у гуртожитках інших навчальних закладів), складений відповідно до норм чинного законодавства.

5.  Інформацію про матеріально-технічне, навчально-методичне та кадрове забезпечення (наявність кабінетів, лабораторій, навчальних майстерень, їхнє обладнання, комплексного методичного забезпечення навчального процесу, педагогічних кадрів, які будуть здійснювати професійне навчання безробітних із зазначенням їхнього складу), бази для проведення виробничої практики.

Документи вкладаються в окремий конверт, який запечатується, скріплюється печаткою навчального закладу та надсилається або подається до Львівського обласного центру зайнятості з написом: ,,На відбір навчальних закладів”.

Навчальні заклади - учасники відбору до закінчення зазначеного в оголошенні строку подачі пропозицій про участь у відборі та до дати засідання Комісії мають право замінити, відкликати ці документи або внести до них зміни.

Критеріями прийнятності навчальних закладів - претендентів на участь у відборі  є подання всіх документів, визначених пунктом 5 згаданого Порядку, відповідність матеріально-технічного, навчально-методичного та кадрового забезпечення для повного виконання робочих навчальних планів і робочих навчальних програм, умов проживання у гуртожитку (за наявності гуртожитку або місць для забезпечення проживання безробітних у гуртожитках інших навчальних закладів) вимогам законодавства.