23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Соціальні послуги населенню » Власна справа

Перелік грантодавців
 
Відділ організації сприяння працевлаштуванню версія для друку
Перелік грантодавців

Агентство з міжнародного розвитку США в Україні

Агентство з міжнародного розвитку США в УкраїніUSAID – незалежна федеральна урядова агенція заснована у 1961р. Агенції опікується питаннями довгострокової та неупередженої підтримки іншим державам світу у питаннях економічного зростання, охорони здоров'я, демократії, запобігання конфліктів, гуманітарної допомоги.

http://www.usaid.gov/

 

Благодійна організація "Фонд братів Кличків"

Благодійна організація "Фонд братів Кличків"

 Благодійний фонд "Г. Степіч ЦСЄ"

Благодійний фонд "Г.Степіч ЦСЄ"Благодійний фонд "Г.Степіч ЦСЄ". Проекти фонду спрямовані на допомогу дітям, неповнолітнім та молодим жінкам, що потребують підтримки, в Центральній та Східній Європі. Проекти мають на меті надати цим людям нові можливості, та, за підтримки фонду, допомоги, знайти шлях до працевлаштування. Фонд має намір започаткувати проекти в тих країнах Центральної та Східної Європи, де існує найбільша потреба у допомозі, і в яких присутній Райффайзен. Фонд засновано 2007 р.

http://www.stepicceecharity.org/

Благодійний Фонд "Розвиток України"

Благодійний Фонд "Розвиток України"Діяльність Фонду орієнтована на реалізацію соціально значимих великих проектів у галузі освіти, охорони здоров'я й культури. У той же час, спираючись на кращі традиції благодійної практики, Фонд підтримує й менш масштабні програми, які вписуються в основні проекти, доповнюють, підсилюють і розвивають їх. Фонд засновано у 2005 року Компанією "СКМ" спільно із футбольним клубом "Шахтар".

http://www.fdu.org.ua/ua/

Благодійний фонд "Творчий центр ТЦК"

Благодійний фонд "Творчий центр ТЦК"Творчий центр ТЦК – українська неурядова організація, що утворена в 1996 році. Місія ТЦК – надання підтримки громадським ініціативам, спрямованим на розвиток громадянського суспільства в Україні. Фонд працює за такими головними напрямками: підтримка розвитку оргінзацій громадянського суспільства, сприяння розвитку громад, сприяння розвитку благодійності в Україні.

http://www.ccc.kiev.ua/

 

 

Британська Рада в Україні

Британська Рада в УкраїніНа офіційному сайті організації можна віднайти інформацію про міжнародні конкурси, освітні та начальні програми, які пропонуються урядом Великобританії. British Council – міжнародна організація Королівства Великобританії заснована у 1943р. Британська рада опікується питаннями налагодження культуних та освітніх відносин з іншими країнами світу.  

http://www.britishcouncil.org/uk/ukraine.htm

 

Інститут успішних громад

Інститут успішних громадІнститут успішних громад – недержавна неприбуткова організація, створена у 2005р. Інститут створено для розвитку лідерських та професійних навичок представників громад з допомогою навчальних, консультаційних та інформаційних ресурсів.

http://www.ucan-isc.org.ua/ukr/sci/

 

ІСАР "Єднання"

Ініціативний центр Сприяння Активності та Розвитку громадського почину (ІСАР) "Єднання"Ісар-Єднання – українська неприбуткова неурядова громадська організація заснована у 1997р. Організація займається питаннями надання грантів, консультацій, тренінгів, інформаційною підтримкою, дослідницьких та аналітичних послуг.

http://www.ednannia.kiev.ua/

 

 

Канадська міжнародна агенція розвитку

Канадська міжнародна агенція розвиткуCIDA (The Canadian International Development Agency) – канадська організація заснована 1968р. Головними пріоритетами CIDA є демократизація управління, розвиток приватного сектору, охорона здоров'я, гендерна рівність, захист навколишнього середовища.  

http://www.acdi-cida.gc.ca/

 

 

Карпатський фонд – Україна

Карпатський фонд – УкраїнаКарпатський фонд – це транскордонна регіональна фундація, яка надає гранти та технічну допомогу громадським організаціям та органам місцевого самоврядування. Сферою зацікавлення фундації є міжрегіональна та транскордонна співпраця, питання економічного розвитку.

 

http://www.carpathianfoundation.org/

Міжнародний альянс боротьби зі СНІД

Міжнародний альянс боротьби зі СНІДМіжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД – міжнародна неприбуткова організація заснована у 1993 р. з метою підтримки громадських ініціатив, спрямованих на подолання епідемії ВІЛ-інфекції у країнах, що розвиваються, та країнах із перехідною економікою.

http://www.aidsalliance.kiev.ua/cgi-bin/index.cgi?url=/ua/news/index.htm

 

Міжнародний благодійний фонд "Україна 3000"

Міжнародний благодійний фонд "Україна 3000"Міжнародний благодійний фонд "Україна 3000" – це неурядова благодійна організація, заснована у 2001 р. Свою діяльність фонд зосереджує на вдосконаленні системи охорони здоров’я в Україні, інституційному розвитку благодійництва і меценатства.

http://www.ukraine3000.org.ua/

 

 

Міжнародний благодійний фонд Open Ukraine

Міжнародний благодійний фонд «Open Ukraine»Приватний міжнародний благодійний фонд заснований у липні 2007 року з ініціативи Арсенія Яценюка та Збігнєва Джимали для посилення авторитету України у світі, розвитку міжнародної співпраці, інформаційної підтримки та захисту прав українських громадян.

www.openukraine.org

 

 

Міжнародний фонд "Відродження"

Міжнародний фонд "Відродження"Міжнародний фонд "Відродження" засновано у квітні 1990 р. Пріоритетною для Фонду є підтримка проектів за напрямами, що торкаються розвитку громадянського суспільства, верховенства права, ЗМІ, підтримки освітніх програм, ініціатив в галузі охорони здоров'я.

http://www.irf.kiev.ua/

 

Організація з безпеки і співробітництва в Європі

Організація з безпеки і співробітництва в ЄвропіOSCE (ОБСЄ) – міждержавна організація, яка зосереджує свою увагу на плануванні, виконанні та моніторингу проектів щодо процесів демократизації, розвитку та посиленню елементів громадянського суспільства та правової держави, правової і політичної освіти громадян.

http://www.osce.org/ukraine/

 

Організація об'єднаних націй

Організація об'єднаних наційООН – міжнародна організація, що працює в Україні на національному рівні в економічній, інституціональній та соціальній галузях, а також на місцевому рівні. Особливо важливими для України програми: ПРООН (Програма розвитку ООН В Україні), ЮНІСЕФ (Дитячий фонд ООН), Об'єднана Програма ООН з ВІЛ/СНІДу, Фонду Народонаселення ООН та ін.

http://www.un.org.ua/

 

Польсько-Американсько-Українська ініціатива про cпівпрацю

Польсько-Американсько-Українська ініціатива про cпівпрацюПольсько-українська фундація співпраці ПАУСІ була заснована у квітні 2005 року. Метою нової Фундації ПАУСІ є сприяння подальшій інтеграції України в європейські та євроатлантичні структури через запровадження європейського та, зокрема, польського досвіду. 

http://www.pauci.org/

 

Представництво Світового банку в УкраїніПосольство Королівства Нідерландів в Україні

Посольство Королівства Нідерландів в УкраїніНа офіційному сайті посольства Королівства Нідерландів в Україні можна віднайти інформацію про міжнародні конкурси, освітні та начальні програми, які пропонуються урядом Нідерландів. Найбільш цікавою для України є так звана програма Matra KAP (програма соціальних перетворень в Україні та Молдові). 

http://www.netherlands-embassy.com.ua/matra_ua.html

 

 

Представництво Світового банку в Україні

Представництво Світового банку в Україні, Білорусії та Молдові. Стратегія партнерства з Україною на період 2008-2011 років, визначає цілу низку пріоритетів діяльності Групи Світового банку в Україні. Зокрема це кредитування та інвестиції, надання аналітичних і консультаційних послуг та технічної допомоги. Окрім того Світовим банком в Україні реалізується ряд важливих соціальних проектів, зокрема: "Контроль за туберкульозом і ВІЛ/СНІД в Україні", "Вдосконалення системи соціальної допомоги в Україні", "Рівний доступу до якісної освіти" тощо.

http://www.worldbank.org/ua

 

Представництво Європейської Комісії в Україні

Представництво Європейської Комісії в УкраїніНа офіційному сайті представництва Європейської комісії в Україні можна віднайти інформацію про міжнародні конкурси, освітні та начальні програми, які фінансуються Європейським Союзом. 

http://www.delukr.ec.europa.eu/home_uk.html

 

Програма "Кусаноне"

Програма "Кусаноне"Запропонована Урядом Японії програма фінансової допомоги для проектів розвитку призначається для задоволення різноманітних потреб країн, що перебувають у стані розвитку. Ця програма, яка також відома як "програма Кусаноне", сприяє проектам, що пропонуються різними організаціями, як неурядовими організаціями, так і місцевими державними організаціями. Програма Кусаноне набула високого рейтингу завдяки тому, що вона забезпечує гнучке та швидке сприяння основним проектам розвитку.

http://www.ua.emb-japan.go.jp/U/Home-page/index.ukr.htm

 

Програми академiчних обмiнiв iм. Фулбрайта

Програми академiчних обмiнiв iм. ФулбрайтаПрограма ім. Фулбрайта найстаріша і найбільш відома у світі програма наукових обмінів Сполучених Штатів Америки заснована у 1946р.

 

http://www.fulbright.org.ua/

 

Український жіночий фонд

Український жіночий фондУкраїнський Жіночий Фонд – міжнародна благодійна організація, заснована 2000 року. Фонд надає фінансову, інформаційну і консультативну допомогу жіночим громадським організаціям. 

http://www.uwf.kiev.ua/

 

Український фонд соціальних інвестицій

Український фонд соціальних інвестиційУкраїнський фонд соціальних інвестицій – неприбуткова організація створена КМУ в 2000р. з метою підготовки та виконання спільного Проекту Уряду України та Світового банку "Фонд соціальних інвестицій". Цілями проекту є покращення умов життя бідних та вразливих верст населення, соціальних інвестицій, розвиток інфраструктури тощо.

http://www.usif.kiev.ua/

 

Український освітній центр реформ

Український освітній центр реформУкраїнський освітній центр реформ (УОЦР) - міжнародна благодійна організація, що діє в Україні та США. Головним напрямком діяльності Центру є інформаційна підтримка економічних, політичних і соціальних перетворень в Україні, дедалі більше залучення українських громадян до реформування, що сприятиме побудові демократичної держави з ринковою економікою та розвитку громадянського суспільства.

http://www.cure.org.ua/

 

 

Український форум благодійників

Український форум благодійниківУкраїнський форум благодійників – це нині мережа 16 благодійних фондів, які діють в Україні і котрих об’єднала мета розвитку відповідального та ефективного благодійництва в нашому суспільстві. Члени Українського форуму благодійників просувають ідею прозорості й відкритості в наданні благодійної допомоги, всі вони регулярно публікують свої річні звіти, де надають вичерпну інформацію про свою благодійну діяльність.

http://www.ufb.org.ua/

 

Фонд Віктора Пінчука

Фонд Віктора ПінчукаФонд Віктора Пінчука було засновано у 2006р. Мета Фонду – зробити внесок у модернізацію України та підтримувати виникнення нової генерації українських лідерів, що прагнуть служити своїй країні. Підтримка мистецтва, охорони здоровя, соціальноорієнтованих проектів тощо.

http://www.pinchukfund.org/

 

Фонд Вінгс (WINGS Global Fund for Community Foundations)

Фонд Вінгс (WINGS Global Fund for Community Foundations)WINGS – фонд заснований у 2006р з ініціативи Світового банку, Фундацій Форда та Мотта, як механізм посилення розвитку основ місцевого самоврядування, місцевих самоврядних громад та їхніх ініціатив.

http://www.wings-globalfund.org/

 

Фонд ім. Стефана Баторія

Фонд ім. Стефана БаторіяМетою діяльності Фонду ім. Стефана Баторія є розбудова громадянського суспільства та зміцнення основ правової держави. Фонд здійснює свою діяльність за трьома напрямками: 1) підтримка громадських ініціатив 2) права і громадський контроль 3) допомога і міжнародне співробітництво. В Україні Фонд працює за програмою "Громадянські ініціативи у Східній Європі" та "Партнерство суспільних ініціатив". http://www.batory.org.pl

 

 

Фонд Маршалла

Фонд МаршаллаGMF – це позаполітична грантодавча інституція, що присвячує свою роботу розвитку кооперації між США та Європою. Фонд є своєрідним інституційним правонаступником плану Маршала, та провадить свою діяльність з 1972р. Фонд підтримує проекти, що спрямовані на розвиток демократизації суспільств, освітньої та міжкультурної кооперації, покращенні міграційної політики тощо.

http://www.gmfus.org/

 

Фонд соціального захисту матерів і дітей "Україна – дітям"

Фонд соціального захисту матерів і дітей "Україна – дітям"Фонд реалізує такі довгострокові програми, як "Здоров'я дітей", "Шляхами добра", "Обдаровані діти", масштабні проекти "Дитяче харчування", "Слухові апарати", "Оздоровлення дітей-сиріт, інвалідів, дітей з малозабезпечених багатодітних сімей", "Раннє виявлення та лікування захворювань щитовидної залози у дітей", "Матеріальна допомога дітям-сиротам, інвалідам та дітям з малозабезпечених багатодітних сімей, а також дитячим інтернатним закладам".

http://www.ukraine-children.org.ua/ukr/about/

 

 

Фонд сприяння місцевому самоврядуванню України

Фонд сприяння місцевому самоврядуванню УкраїниФонд є центральною науково-методичною, консультативною та координуючою установою, створеною при Президентові України для підтримки місцевого самоврядування в Україні. Діяльність Фонду на сучасному етапі зорієнтована на реалізацію якісно нових завдань розвитку місцевого самоврядування, за якими передбачено здійснити процес адаптації правової системи України до європейських стандартів в цій сфері.

http://www.municipal.gov.ua/

 

Фонд Форда

Фонд ФордаФонд Форда – американська донорська організація, що розпочала свою роботу у 1936р. Головними пріоритетами роботи фонду є концентрація навколо створення політичних, економічних та соціальних систем, що пропагують мир, добробут, а також стабільність середовища від якого залежить їх життя. 

http://www.fordfound.org/

 

Фонд Фрідріха Еберта

Фонд Фрідріха ЕбертаФонд ім. Фрідріха Еберта – німецька неприбуткова громадська організація, заснована 1925р. у Берліні. Метою діяльності фонду є сприяння процесам демократизації та розвитку громадянського суспільства.

http://www.fesukraine.kiev.ua/

 

 

Фонд Чарльза Стюарта Мотта

Фонд Чарльза Стюарта МоттаФонд Мотта – донорська організація, що розпочала свою активну діяльність з 1970р. Свою діяльність організація провадить у всьому світі та ставить за мету грантову підтримку проектів, які спрямовані на встановлення стабільних процесів розвитку суспільств.

http://www.mott.org/

 

Фонд Євразія

Фонд ЄвразіяФонд Євразія є приватною неприбутковою організацією, фінансування якої здійснюється урядом США та іншими приватними та державними установами. Розвиток громадянсько суспільства, підтримка правових та соціальноорієнтованих проектів.

http://www.eurasia.kiev.ua/ukr/home/

 

Фундації "Україна–США"

Фундації "Україна–США"Фундація "Україна-США" – неприбуткова та недержавна організація, що створена 1991р. з метою покрашення процесів демократичного розвитку, здійснення ринкових реформ та посилення прав людини в Україні. 

http://www.usukraine.org/

 

Фундація для України

Фундація для УкраїниФундація для України – це громадська організація, створена у 2007 році, яка має на меті розвиток та мобілізацію ресурсів в Україні для підтримки ініціатив, що покращують якість життя людей в Україні. 

http://www.fondua.org/

 

Фундація Конрада Аденауера

Фундація Конрада АденауераФундація Конрада Аденауера – європейська донорська організація, що опікується питаннями політичної освіти, проведення наукових пошуків, досліджень для політичних проектів та надає стипендії обдарованим особистостям.

http://www.kas.de/wf/en/

 

Шведська міжнародна агенція з розвитку і співпраці (SIDA)

Шведська міжнародна агенція з розвитку і співпраці (SIDA)SIDA – державна агенція, що є структурним підрозділом Міністерства закордонних справ Швеції. Метою діяльності Швецької міжнародної агенції з розвитку і співпраці є сприяння становленню можливості найбідніших верств населення покращити їхні умови життя. Окремі програми SIDA діють в Україні.

http://www.sida.se/sida/jsp/sida.jsp?d=121&language=en_US

 

 

 

Швейцарська агенція з розвитку та співробітництва

Швейцарська агенція з розвитку та співробітництваШвейцарська агенція з розвитку та співробітництва (ШАРС). Організація є структурним підрозділом Посольства Швейцарії в Україні. Основою діяльності ШАРС в Україні є "Стратегія співробітництва в Україні на 2008—2010 роки. Наближення до європейських стандартів". Стратегічними напрямками співробітництва на 2008- 2010 роки визначені - покращення репродуктивного здоров’я та охорона здоров’я матері та дитини, зміцнення верховенства права і демократії з акцентом на підтримці реформ системи правосуддя та публічного управління тощо.

http://www.swisscooperation.org.ua/