22 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Огляд ЗМІ

На Дрогобичині безробітним допомогли започаткувати власну справу
 
19.06.2017  |  Західна інформаційна корпорація, 19.06.2017 версія для друку
На Дрогобичині безробітним допомогли започаткувати власну справу

У Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбулося засідання комісії щодо надання одноразової виплати допомоги з безробіття для започаткування власної справи.

Свої бізнес-ідеї заявили 8 безробітних, з яких 6 – учасники АТО та 2 особи з особливими потребами. Усі вони пройшли відповідне навчання у Львівському ЦПТО. Після успішного захисту бізнес-планів їм надали можливість отримати виплату для ведення свого бізнесу.

«Від початку року виявили бажання вести власну справу 19 осіб із числа безробітних,- розповіла начальник відділу активної підтримки безробітних Світлана Шараневич. З них 3 особи – з особливими потребами, одна жінказ числа внутрішньо переміщених осіб та 7 учасників АТО. Особлива увага приділяється демобілізованим учасникам бойових дій.

Фахові спеціалісти проводять для них семінари, тренінги, дні відкритих дверей, зустрічі з роботодавцями, надають профконсультаційні послуги. Одним це дає змогу відчувати себе затребуваними на ринку праці, інші реалізовують себе у веденні бізнесу».

За активну підтримку та доброзичливе ставлення до учасників АТО керівник відокремленого підрозділу Дрогобицького районного та міського округу Всеукраїнського Союзу Ветеранів АТО Олег Кіндратів вручив подяку колективу Дрогобицького МРЦЗ на чолі з директором Богданом Волошиним, – повідомив власкор IA ZIK.

ZIK