19 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук



Головна » Соціальні послуги працедавцям » Працедавцям

До уваги працедавців, які створюють нові робочі місця
 
Відділ організації надання послуг роботодавцям версія для друку
До уваги працедавців, які створюють нові робочі місця

З 30 серпня 2016 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення».

Відповідно до Закону роботодавці мають право одержувати від територіальних органів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, компенсації.

Роботодавцю, який працевлаштовує на нове робоче місце громадян, яким надано статус безробітного, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, а саме – учасники бойових дій, зазначені у п.п. 19 та 20 частини першої ст. 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», строком не менше ніж на два роки щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений.