14 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

Як підвищити свій професійний рівень?
13.12.2017

Ти хочеш підвищити свій професійний рівень і досі не знаєш як? Обирай для себе найбільш оптимальний спосіб і починай вдосконалюватися. А щоб швидше визначитись, тобі від нас корисні поради »

Праця інвалідів і додаткові соціальні гарантії
12.12.2017

Встановлення трудових прав, гарантій працюючим інвалідам в Україні регулюються Конвенцією про права інвалідів, Кодексу законів про працю України, законами України «Про відпустки», «Про охорону праці», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про реабілітацію інвалідів в Україні» »

На Львівщині відбудеться дводенний Ярмарок кар’єри
12.12.2017

У межах соціального проекту «Живи та працюй в Україні» Львівський обласний центр зайнятості спільно з НУ «Львівська політехніка» організовують 29-й Ярмарок кар’єри »

Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА запрошує на роботу
12.12.2017

Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади провідного спеціаліста сектору фінансового та організаційного забезпечення департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації »

У Львівській ОДА шукають кадри
12.12.2017

Департамент фінансів Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вільних посад »

Як знайти роботу без досвіду?
12.12.2017

Роботодавці, які пропонують хороші умови праці, хочуть бачити кваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи. Що ж робити випускникам вузів, які в силу віку не змогли ще придбати досвід або тим, хто мріє змінити сферу діяльності? Звичайно, йти до своєї мрії з твердою впевненістю, що все вийде. У цій статті ми з вами поговоримо про те, як зробити цей шлях менш тернистим »

У Службі зайнятості назвали найпопулярніші спеціальності
12.12.2017

Найбільшим попитом в Україні користуються робітничі спеціальності, передає УНН з посиланням на Державну службу зайнятості »

Сім тисяч для безробітних
08.12.2017

Зросла максимальна допомога для тих, хто не працює »

Андрій Рева: Кількість працівників, які отримують мінімальну зарплату, зменшилась у 3,5 раза
07.12.2017

Розповідаючи про результати підвищення мінімальної зарплати до рівня 3200 грн урядовець навів статистичні дані, які повністю спростовують усі апокаліптичні прогнози щодо цього кроку Уряду »

З малозабезпечених у бізнесмени: як сім'я на Львівщині відкрила власну справу
06.12.2017

Родина з міста Сколе на Львівщині стала учасником проекту Міністерства соціальної політики України за підтримки Світового банку, отримала фінансову допомогу та започаткувала власну справу. Дивись.info дізналася у новоспечених підприємців, як вони отримали гроші, що вже встигли зробити і які плани на майбутнє будують. »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »