18 жовтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

У серпні найбільшу зарплату отримали працівники фінансової та страхової діяльності
18.10.2017

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій Львівської області (з кількістю працюючих 10 і більше осіб) у серпні 2017 року становила 6502 грн та збільшилася порівняно з відповідним місяцем 2016 року на 40,0%. Про це повідомили в ГУ статистики у Львівській області »

Робота вашої мрії: як знайти те, що дійсно подобається
18.10.2017

Дуже багато мрій "гинуть" просто тому, що у людей мало інформації »

В Україні жінки заробляють менше чоловіків, хоча працюють більше
18.10.2017

Українки заробляють на 27% менше від чоловіків. Але працюють при цьому на годину більше. Ця несправедливість згубно впливає на економіку »

Стажування. Тенденції на ринку праці
18.10.2017

Сформована пропозиція у форматі програм стажування для молодих фахівців і студентів – це вміння бізнесу мислити стратегічно і працювати на перспективу. Такі співробітники, як правило, готові вчитися, а крім цього, можуть запропонувати новий погляд на вирішення виробничих завдань »

Денний заробіток "на журавлині" становить 1500-1700 гривень
18.10.2017

Триває сезон збирання осінньої ягоди – журавлини. Росте вона здебільшого в трьох областях – Житомирській, Рівненській та Волинській. Місцевий люд щороку заготовляє її для себе і на продаж »

На Львівщині оголошено конкурс на посади директорів трьох професійних ліцеїв
18.10.2017

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директорів державних професійно-технічних навчальних закладів «Новороздільський професійний ліцей», «Новороздільський професійний ліцей будівництва та побуту» і «Миколаївський професійний ліцей» »

Львів'ян безкоштовно навчатимуть, як вести власний бізнес
18.10.2017

У Львові проведуть курс безкоштовних тренінгів «Вчимося бізнесу» »

Чинники, які спонукають до зміни роботи
18.10.2017

Якщо вранці ти з великим задоволенням біжиш на роботу у передчутті нових подій, які очікують тебе протягом робочого дня - це означає, що ти любиш свою роботу і нічого тобі змінювати не потрібно. Але, якщо в тебе протилежні відчуття - варто подумати »

Дешево і своїми руками
13.10.2017

Унікальний доброчинний проект започаткували дві подруги - вони відкрили майстерню, в якій замовники лагодять одяг та шиють речі своїми руками. І так істотно економлять. »

Ринок праці восени: де знайти роботу прямо зараз
13.10.2017

Динаміка зростає, але на одну зарплату все ще претендують чотири безробітних »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »