24 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Новини

Телефонувати 245-05-45
До уваги клієнтів служби зайнятості!

Запрошуємо вас виповнити анкету »

Тільки офіційне оформлення трудових відносин забезпечує найманому працівникові підтвердження трудового та страхового стажу, державні гарантії й соціальний захист, передбачені законодавством

Законом України від 21.12.2016 № 1801-VIІІ "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (стаття 8) визначено, що розмір заробітної плати не може бути меншим за мінімальний, а саме: »

Якщо у Вас є ідея для бізнесу і бажання ним займатися та немає грошей, Вам сюди!!!
Контрактна служба у Збройних силах України - це належний соціальний захист і достойна зарплата

У час, коли на ринку праці обмаль вакансій, центри зайнятості Львівщини розгорнули широку просвітницьку роботу щодо залучення незайнятих краян до військової служби за контрактом. Адже таким чином можна не тільки розв'язати проблему працевлаштування, але й виконати свій патріотичний обов'язок »

Мотивація - найкращий рецепт збереження кадрового потенціалу
22.09.2017

20 вересня поточного року з нагоди святкування Дня рекрутера у приміщенні Львівського міського центру зайнятості відбувся круглий стіл на тему: "Живи і працюй в Україні: реалії, перспективи". До участі у заході долучилися голова обласної державної адміністрації Олег Синютка, керівник департаменту економічної політики ЛОДА Роман Филипів, в. о. директора ОЦЗ Оксана Іванчук, співзасновники HR-клубу "HR-кав'ярня" Анна Зайцева й Оксана Щур, начальник відділу по системній роботі з ринкоутворюючими підприємствами ОЦЗ Наталія Наконечна »

Запрошуємо небайдужих краян поділитися сімейним теплом з потребуючими дітьми
22.09.2017

Днями у приміщенні Червоноградського міського центру зайнятості в рамках запровадження патронату над дітьми, котрі опинилися у складних обставинах, і з метою працевлаштування безробітних педагогів, відбулася зустріч представників соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з пошуковцями місця праці »

Шукаємо кадри для ТзОВ "Фуджікура аутомотів Україна Львів"
22.09.2017

У Новояворівському міському центрі зайнятості вкотре відбувся міні-ярмарок вакансій за участю безробітних і представника ТзОВ "Фуджікура Аутомотів Україна Львів" »

На Львівщині тривають пошуки патронатних вихователів
22.09.2017

У зв'язку із запровадженням нової форми тимчасового прилаштування дітей, що опинилися у кризовій ситуації, важливим питанням є пошук краян, котрі б погодилися стати патронатними вихователями. Сімейний патронаж - це догляд, виховання та реабілітація дитини у родині опікуна на період подолання нею, її батьками чи іншими законними представниками складних життєвих обставин »

О. Синютка: "Сьогодні дуже важливо об'єднати зусилля заради промоції роботи в Україні"
21.09.2017

Учора, 20 вересня, з нагоди Дня рекрутера у Львівському міському центрі зайнятості відбулося нагородження представників соціально відповідальних підприємств регіону »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »