25 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

Триває набір у Патрульну поліцію Львова
25.07.2017

Набір в патрульну поліцію Львова триває. Вже розпочали другий етап – тестування, повідомили в прес-службі Патрульної поліції Львова »

На Львівщині жінки, з числа внутрішньо переміщених осіб, започаткували власну справу
24.07.2017

У межах проекту «Інноваційна програма розвитку підприємництва внутрішньо переміщених жінок у сільській місцевості» троє жінок із числа внутрішньо-переміщених осіб започаткували власний бізнес. Підприємливі жінки, які покинули свої домівки внаслідок військових дій на Сході України та анексії АР Крим, відкрили кав’ярню, йога-клуб та фотостудію для тварин »

(Не)рівні українки: чи потрібна жінкам заборона на роботу за 450 професіями
21.07.2017

В Україні сьогодні активно обговорюється питання відміни 450 заборонених для жінок професій. ІА Дивись.info розбиралася, звідки питання бере початок та що про це думають експерти »

Учасників АТО зі Львова вчитимуть ІТ-спеціальностей
20.07.2017

Навчання відбуватиметься в рамках проекту "Вікно можливостей". »

Щоб не шукати, а знайти: секрети успішного працевлаштування
19.07.2017

Секрети кар'єрного консультанта »

Тести, книги і сайти для профорієнтації
17.07.2017

Профорієнтація або професійна орієнтація - це наукова дисципліна, яка допомагає людині обрати майбутню професію з урахуванням всіх її здібностей, потреб і бажань. Якщо ти шукаєш відповідь на запитання "як обрати професію / спеціальність?" - ти звернувся за адресою. Ми підібрали усі необхідні ресурси: тести, книги, сайти і онлайн-курси для профорієнтації. »

"Нетехнічні" спеціальності IT- сфери
14.07.2017

Традиційно прийнято вважати, що IT-сфера - це виключно сфера технічних спеціальностей. Але галузь IT має чималу частку допоміжних процесів і, як будь-який бізнес, не може існувати завдяки виключно лише фахівцям одного профілю »

Львівщина продовжує співпрацю з ООН задля допомоги внутрішньо переміщеним особам
13.07.2017

Про це сьогодні, 12 липня, під час зустрічі говорили голова Львівської ОДА Олег Синютка з представником Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Пабло Матеу, регіональним координатором у справах біженців, бюро з питань народонаселення, біженців і міграції Державного департаменту США Джонатаном Хейесом та представниками правління ГО "Крим SOS". »

До львівської поліції планують набрати майже 400 працівників
11.07.2017

У Львові Національна поліція планує оголосити набір нових працівників. Про це 7 липня повідомив начальника патрульної поліції Львова Роман Пилипенко »

Новий закон відчиняє двері до України високооплачуваним іноземним топ-спеціалістам
06.07.2017

Щороку мені, як іноземному працівникові, доводиться подавати купу документів, аби отримувати дозволи на працевлаштування та проживання. Процедура реєстрації у міграційній службі надзвичайно складна та тривала.
Про це під час прес-конференції на тему: "Як нові правила працевлаштування іноземців в Україні вплинуть на її інвестиційний клімат?", яка відбулася у Львівському прес-клубі, нарікала директор компанії "ЗАЛТЕХ-Україна" Гавхар Ібрагімова. »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »