23 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Новини

Телефонувати 245-05-45
Якщо у Вас є ідея для бізнесу і бажання ним займатися та немає грошей, Вам сюди!!!
Контрактна служба у Збройних силах України - це належний соціальний захист і достойна зарплата

У час, коли на ринку праці обмаль вакансій, центри зайнятості Львівщини розгорнули широку просвітницьку роботу щодо залучення незайнятих краян до військової служби за контрактом. Адже таким чином можна не тільки розв'язати проблему працевлаштування, але й виконати свій патріотичний обов'язок »

Роботу атовцям пропонує "Діскавері - бурове обладнання"
23.11.2017

У рамках акції "Візьми на роботу АТОвця!" та тижневика "Під одним дахом" задля якнайшвидшого повернення демобілізованих учасників АТО до трудової діяльності фахівці Стрийського МРЦЗ організували та провели міні-ярмарок вакансій за участю представника ТОВ "Діскавері - бурове обладнання (Україна)" »

Непрацюючих громадян запросили на круглий стіл щодо реалізації проекту "Рука допомоги"
23.11.2017

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулося засідання круглого столу на тему «Забезпечення реалізації в районі Пілотного проекту із залученням до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» »

Світла смуга у житті учасниці програми "Рука допомоги" тільки починається
23.11.2017

"Рука допомоги" - це твій шанс на краще життя!". Саме під такою назвою у трьох областях України триває реалізація пілотного проекту. Завдяки активній роботі служби зайнятості та управлінь соціального захисту експеримент на Львівщині набирає все більших обертів і знаходить нових учасників »

В Україні зарплата жінок становить лише 80% зарплати чоловіків
23.11.2017

Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко під час першого Українського жіночого конгресу »

Період безробіття подолано успішно
23.11.2017

Прекрасну думку педагога і психолога К. Ушинського, котрий писав: "Якщо ви вдало вибрали працю і вклали в неї свою душу, то щастя саме вас знайде і вам не доведеться працювати жодного дня", з упевненістю може підтвердити учасник АТО М. Багрій, про якого наша сьогоднішня розповідь »

Ми творимо життя своїми рішеннями
22.11.2017

Що нам заважає займатися в житті тим, що подобається? Нічого, окрім нас самих. Сотні страхів і "не", які нас гальмують: не вийде, не дадуть кредит, не допоможуть, немає цього, того... Ці короткотермінові спалахи сумнівів у власних силах можуть розростатися та призвести до негативних наслідків, якщо їх вчасно не зупинити »

Готуємо швачок, на них стабільно високий попит у працедавців
22.11.2017

У Жовківському районному центрі зайнятості систематично проводиться аналіз стану укомплектування вакансій, розглядаються можливості попереднього професійного вишколу безробітних з гарантованим працевлаштуванням на конкретні робочі місця. Приміром, за 10 місяців 2017 року 87% скерованих на навчання жителів району підвищували рівень фахової компетенції відповідно до попередніх замовлень місцевих компаній. »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »