20 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

Нові розміри “трудових” штрафів, або У скільки роботодавцям обійдуться порушення?
19.01.2018

У зв’язку зі збільшенням мінімалки з 1 січня 2018 року зростають суми «трудових» штрафів. Скільки роботодавцю доведеться платити за порушення трудового законодавства? Пропонуємо розглянути таблицю з актуальними розмірами штрафних санкцій, передбачених статтею 265 КЗпП »

Найближчим часом зникнуть 2-3 тис. професій: продавці, бухгалтери, листоноші…
19.01.2018

Український класифікатор професій містить близько 8 тис. найменувань, з яких 4 тис. вже не існують. За окремими прогнозами, ще 2-3 тис. професій зникнуть найближчим часом. У групі ризику — продавці, оператори call-центрів, пілоти літаків і водії, листоноші, бухгалтери, екскурсоводи, касири, перекладачі тощо, зазначає Дзеркало тижня »

Виклики та можливості для HR-ів у 2018 році
19.01.2018

Мабуть, багато хто бачив тренди, про які свідчить аналітика, проведена Forbes та HR trend institude. Та перебуваючи «в полях», ми вирішили проаналізувати, що цікавить та «болить» нашому HR-ком’юніті. Проаналізувавши запит, а також кількість учасників наших подій в межах проекту HR Friday (навчальні семінари та воркшопи для HR-фахівців), можемо сміливо сказати, що основними викликами будуть: професійне вигорання працівників, робота з соціальним капіталом компаній, аналітика в HR та розвиток співробітників »

Шукаєте роботу? Приєднуйтесь до команди енергетиків!
19.01.2018

ПрАТ "Львівобленерго" активно співпрацює з центром зайнятості для пошуку нових працівників. Про пропозиції роботи на Львівщині, в тому числі у команді енергетиків, повідомляє "Галінфо" та відділ інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості »

Як пройти Skype-співбесіду?
19.01.2018

Тебе з роботодавцем розділяють кілометри і прийти на співбесіду немає можливості? Є чудова альтернатива – Skype-співбесіда. Як підготуватися до неї, щоб отримати бажаний результат – читай та занотовуй »

Львівські безробітні стали підприємцями
18.01.2018

Серед підприємців-початківців 92 особи – це молодь віком до 35 років, 62 – жінки, 44 – мешканці сільської місцевості, 73 – краяни, котрі мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, в тому числі 17 осіб з інвалідністю »

Декрет – не вирок. Де можуть реалізувати себе сучасні матусі?
18.01.2018

Чимало матусь у декреті можуть шукати підробіток без відриву від «основного місця роботи» – малюка. І справа тут не тільки у нестачі грошей на утримання сім’ї. Хтось хоче фінансової незалежності від чоловіка, хтось не мислить собі життя в чотирьох стінах, хтось бажає нового досвіду та подальшого професійного розвитку, а є й ті, хто хочуть змінити сферу діяльності і придивляються до інших варіантів у відпустці по догляду за дитиною. Спеціалісти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна вивчали варіанти, де може себе реалізувати мама у декреті »

Елла Лібанова повідомила, працівників яких професій в Україні нині гостро не вистачає
17.01.2018

Лібанова наголосила, що не вистачає саме кваліфікованих працівників »

Кому пропонують найвищу зарплату
17.01.2018

Віце-прем'єр Павло Розенко заявив, що середня зарплата в Україні на вересень 2018 року складе 10 тис. грн. На кінець 2017 року вона була 8750 грн »

Шлях до успіху: як збудувати ідеальну кар'єру
16.01.2018

Хто з жителів мегаполісів і звичайних міст не мріє побудувати ідеальну кар'єру, а краще ескалатор: щоб швидше дістатися до заповітного Олімпу? Практично всі. Але мало хто знає, що дійсно потрібно для того, аби не засиджуватися на одній посаді довгі роки, домагаючись хоч найменшого підвищення »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »