20 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Новини

Мета пілотного проекту "Рука допомоги" - залучити малозабезпечених і вимушено переміщених осіб до продуктивної зайнятості

У Львівській області реалізовується пілотний проект, мета якого - вивести малозабезпечених і внутрішньо переміщених осіб зі стану бідності та допомогти їм працевлаштуватися або започаткувати власну справу »

До уваги клієнтів служби зайнятості!

Запрошуємо вас виповнити анкету »

Привітання з новорічно-різдвяними святами!
Телефонувати 245-05-45
Якщо у Вас є ідея для бізнесу і бажання ним займатися та немає грошей, Вам сюди!!!
Контрактна служба у Збройних силах України - це належний соціальний захист і достойна зарплата

У час, коли на ринку праці обмаль вакансій, центри зайнятості Львівщини розгорнули широку просвітницьку роботу щодо залучення незайнятих краян до військової служби за контрактом. Адже таким чином можна не тільки розв'язати проблему працевлаштування, але й виконати свій патріотичний обов'язок »

Резюме - це сходинка до успіху. Думай, як його скласти!
19.01.2018

Побутує думка, що резюме - це квиток на інтерв'ю з працедавцем з подальшим запрошенням на роботу. На жаль, це помилкове твердження нашкодило багатьом. Зчаста працівник мислить, що з досвідом роботи на таких відомих підприємствах як Microsoft чи Google неважливо, яке у нього резюме. Головне - вказати останнє місце праці »

На порядку денному - дотримання державних стандартів в оплаті праці
19.01.2018

Під головуванням першого заступника голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука відбулося засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за участю головного державного інспектора ГУ Держпраці у Львівській області Бориса Веліахмедова, представників ГУ ДФС у Львівській області, Стрийського міськрайонного центру зайнятості, Стрийського об'єднаного управління ПФУ Львівської області та структурних підрозділів райдержадміністрації »

Нова професія - бажана робота: у 2017 році професійне навчання пройшли 10,2 тис. безробітних
19.01.2018

На замовлення фірм і компаній, а також для збалансування попиту та пропозиції робочої сили, підвищення конкурентоспроможності безробітних служба зайнятості організовує професійне навчання »

Про себе: як заповнити найбільш дивний розділ у резюме
18.01.2018

Резюме — формалізований документ з чіткою структурою. Не всі цим задоволені, але такий підхід допомагає пришвидшити процес взаємодії пошукача з роботодавцем. При цьому у заповненні розділу «Про себе» можна зустріти дві крайності: одні залишають його взагалі порожнім, а інші намагаються виділитися, представивши себе незвичайною особистістю »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »