20 жовтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Новини

Телефонувати 245-05-45
До уваги клієнтів служби зайнятості!

Запрошуємо вас виповнити анкету »

Тільки офіційне оформлення трудових відносин забезпечує найманому працівникові підтвердження трудового та страхового стажу, державні гарантії й соціальний захист, передбачені законодавством

Законом України від 21.12.2016 № 1801-VIІІ "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (стаття 8) визначено, що розмір заробітної плати не може бути меншим за мінімальний, а саме: »

Якщо у Вас є ідея для бізнесу і бажання ним займатися та немає грошей, Вам сюди!!!
Контрактна служба у Збройних силах України - це належний соціальний захист і достойна зарплата

У час, коли на ринку праці обмаль вакансій, центри зайнятості Львівщини розгорнули широку просвітницьку роботу щодо залучення незайнятих краян до військової служби за контрактом. Адже таким чином можна не тільки розв'язати проблему працевлаштування, але й виконати свій патріотичний обов'язок »

Активна дискусія задля вирішення проблем учасників АТО та осіб з інвалідністю
20.10.2017

Днями у приміщенні Трускавецького міського центру зайнятості у рамках проекту "Під одним дахом" фахівці держслужби провели тематичний захід за участю представників місцевого управління Пенсійного фонду України та бюро правової допомоги »

А може після АТО податися у лави Збройних сил?
20.10.2017

Завершальним акордом тижневика "Під одним дахом" у Стрийському міськрайонному центрі зайнятості став тематичний семінар для безробітних з числа демобілізованих учасників АТО з орієнтації на службу за контрактом у Збройних силах України »

За скеруванням служби зайнятості можна освоїти затребувані на ринку праці професії
20.10.2017

У січні-вересні 2017 року за посередництва центрів зайнятості Львівщини роботу шукали 42,7 тис. безробітних, що на 10,1 тис. менше ніж в аналогічному періоді торік. Натомість база вакансій, задекларованих працедавцями, збільшилася на 11,2 тис. одиниць і становила 53,6 тис. вільних робочих місць »

Фінансові результати Фонду упродовж 9 місяців 2017 року
20.10.2017

Фонд загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Львівській області упродовж дев'яти місяців 2017 року поповнився на 2 202,2 тис. грн »

Новий Закон - нові правила працевлаштування іноземців
19.10.2017

На таку тему у Львівському міському центрі зайнятості відбувся круглий стіл за участю представників фірм і компаній, що використовують працю іноземних громадян »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »