24 червня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

Борислав не сміється: У місті тисячі нафтовиків можуть залишитися без роботи
23.06.2017

У Бориславі через реорганізацію в ПАТ "Укрнафта" тисячі працівники НГВУ "Бориславнафтогаз", можуть залишитись без роботи. »

На українському ринку праці збільшилася кількість вакансій
22.06.2017

На українському ринку спостерігають нестачу досвідчених фахівців у сфері продажів, страхування та юриспруденції. Є дефіцит вузьких і висококласних фахівців. В агросекторі активно шукають агрономів, трактористів, механіків »

На Львівщині стартував проект СБ з працевлаштування
21.06.2017

На Львівщині розпочали втілювати пілотний проект щодо виведення малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб зі стану бідності під назвою "Рука допомоги". Про це повідомили під час прес-брифінгу координатора проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України" »

У Мінсоцполітики розробили законопроект про активізацію пошуку роботи безробітних
20.06.2017

Міністерство соціальної політики України оприлюднило проект закону "Про активізацію пошуку роботи безробітних та шукачів роботи" »

На Дрогобичині безробітним допомогли започаткувати власну справу
19.06.2017

У Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбулося засідання комісії щодо надання одноразової виплати допомоги з безробіття для започаткування власної справи »

За каву платиш ти
15.06.2017

Жінки в Україні заробляють на третину менше, ніж чоловіки »

На Львівщині відбудуться семінари в рамках проекту Міжнародної організації праці
14.06.2017

Де цього тижня на Львівщині відбудуться семінари в рамках пілотного проекту Міжнародної організації праці, - сектор взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв'язків та з питань Євроінтеграції. »

Літо - час заробляти!
12.06.2017

Для одних літо час відпочинку, відпусток і подорожей, для інших можливість заробити або підробити. А дехто примудряється і заробити, і відпочити. Експерти ринку праці констатують, що проблем із цим немає - було б бажання! »

Здобувайте досвід, а не гоніться за п'ятірками!
09.06.2017

"Пошта" дізнавалася, де працюють спудеї, яку зарплатню отримують та які перспективи молоді дає підробіток »

Ринок праці в травні: підсумки місяця
08.06.2017

Весна - пора, коли починаються активні роботи у сфері сільського господарства, туризму та сезонної роботи. У порівнянні з першими місяцями весни у травні на сайті Міжнародного кадрового порталу hh.ua кількість вакансій зменшилась на 2%, а кількість резюме - на 4%. »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »