22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

Український ринок праці: половина роботодавців планує розширити бізнес
22.01.2018

У 2017 році ринок праці мав свої підйоми та спади, але загалом виявився не складнішим, ніж попередні роки. Протягом 2017 року спостерігалося зростання кількості робочих пропозицій практично у всіх профсферах. З початку року кількість вакансій збільшилася на 28%. Приблизно на чверть зросла і кількість резюме, передає hh.
- Частина компаній змогла адаптуватися до непростих економічних умов. Більше того, 63% компаній спрямували ресурси на пошук нових можливостей для розвитку. Деякі роботодавці не тільки шукали нові шляхи для розширення компаній та зміцнення своїх позицій на ринку у своїй галузі, а й активно набирали працівників на новостворені робочі місця та у нові підрозділи компаній, - розповіли у компанії »

Українці розповіли, чому важко знайти роботу
22.01.2018

Для 78% опитаних українців пошук роботи пов'язаний з проблемами і труднощами. Лише кожен п'ятий працевлаштувався без проблем. Часто роботодавці мало платять. Так, практично 60% учасників опитування не можуть знайти роботу через низьку зарплату. Оскільки більшість учасників знаходяться в статусі "працюю, але відкритий для нових пропозицій", питання заробітної плати не є для них другорядним »

14 жителів Львівщини придбали обладнання для ведення бізнесу
22.01.2018

За сприяння служби зайнятості на Львівщині триває реалізація пілотного проекту "Рука допомоги", основна ціль якого – вивести членів малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщених осіб зі стану бідності шляхом працевлаштування, залучення до громадських робіт або надання фінансової допомоги на поворотній основі для започаткування власної справи. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА »

Минулоріч за сприяння Центру зайнятості професійно навчались понад 10 тисяч безробітних мешканців області
22.01.2018

У 2017 році за скеруванням Львівського обласного центру зайнятості освоїли новий та актуальний на ринку праці фах, підвищили рівень кваліфікації та перенавчились - 10,2 тисячі безробітних. З них 94 % після проходження навчання - працевлаштували »

Муки профорієнтаці, або 7 порад щодо вибору професії
22.01.2018

Дуже багато сказано і написано про профорієнтацію, а коли приходить час визначитися, часто виявляється, що ні сам старшокласник, ні його батьки не знають, з чого почати »

Нові розміри “трудових” штрафів, або У скільки роботодавцям обійдуться порушення?
19.01.2018

У зв’язку зі збільшенням мінімалки з 1 січня 2018 року зростають суми «трудових» штрафів. Скільки роботодавцю доведеться платити за порушення трудового законодавства? Пропонуємо розглянути таблицю з актуальними розмірами штрафних санкцій, передбачених статтею 265 КЗпП »

Найближчим часом зникнуть 2-3 тис. професій: продавці, бухгалтери, листоноші…
19.01.2018

Український класифікатор професій містить близько 8 тис. найменувань, з яких 4 тис. вже не існують. За окремими прогнозами, ще 2-3 тис. професій зникнуть найближчим часом. У групі ризику — продавці, оператори call-центрів, пілоти літаків і водії, листоноші, бухгалтери, екскурсоводи, касири, перекладачі тощо, зазначає Дзеркало тижня »

Виклики та можливості для HR-ів у 2018 році
19.01.2018

Мабуть, багато хто бачив тренди, про які свідчить аналітика, проведена Forbes та HR trend institude. Та перебуваючи «в полях», ми вирішили проаналізувати, що цікавить та «болить» нашому HR-ком’юніті. Проаналізувавши запит, а також кількість учасників наших подій в межах проекту HR Friday (навчальні семінари та воркшопи для HR-фахівців), можемо сміливо сказати, що основними викликами будуть: професійне вигорання працівників, робота з соціальним капіталом компаній, аналітика в HR та розвиток співробітників »

Шукаєте роботу? Приєднуйтесь до команди енергетиків!
19.01.2018

ПрАТ "Львівобленерго" активно співпрацює з центром зайнятості для пошуку нових працівників. Про пропозиції роботи на Львівщині, в тому числі у команді енергетиків, повідомляє "Галінфо" та відділ інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості »

Як пройти Skype-співбесіду?
19.01.2018

Тебе з роботодавцем розділяють кілометри і прийти на співбесіду немає можливості? Є чудова альтернатива – Skype-співбесіда. Як підготуватися до неї, щоб отримати бажаний результат – читай та занотовуй »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »