22 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Новини

У Львівському Будинку праці - Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

23 листопада 2017 року об 11.00 у Львівському міському центрі зайнятості (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122) відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю »

Телефонувати 245-05-45
Якщо у Вас є ідея для бізнесу і бажання ним займатися та немає грошей, Вам сюди!!!
Контрактна служба у Збройних силах України - це належний соціальний захист і достойна зарплата

У час, коли на ринку праці обмаль вакансій, центри зайнятості Львівщини розгорнули широку просвітницьку роботу щодо залучення незайнятих краян до військової служби за контрактом. Адже таким чином можна не тільки розв'язати проблему працевлаштування, але й виконати свій патріотичний обов'язок »

Ми творимо життя своїми рішеннями
22.11.2017

Що нам заважає займатися в житті тим, що подобається? Нічого, окрім нас самих. Сотні страхів і "не", які нас гальмують: не вийде, не дадуть кредит, не допоможуть, немає цього, того... Ці короткотермінові спалахи сумнівів у власних силах можуть розростатися та призвести до негативних наслідків, якщо їх вчасно не зупинити »

Готуємо швачок, на них стабільно високий попит у працедавців
22.11.2017

У Жовківському районному центрі зайнятості систематично проводиться аналіз стану укомплектування вакансій, розглядаються можливості попереднього професійного вишколу безробітних з гарантованим працевлаштуванням на конкретні робочі місця. Приміром, за 10 місяців 2017 року 87% скерованих на навчання жителів району підвищували рівень фахової компетенції відповідно до попередніх замовлень місцевих компаній. »

А зустрілися побратими у центрі зайнятості "Під одним дахом"
22.11.2017

У Золочівському РЦЗ для учасників АТО, котрі шукають роботу за сприяння центру зайнятості, відбувся захід "Під одним дахом" »

Роботу на ТОВ "Бадер Україна" презентував учасник АТО
22.11.2017

У рамках акції "Візьму на роботу АТОвця!" фахівці Жидачівського районного центру зайнятості організували та провели інформаційний семінар для безробітних з числа учасників збройного протистояння на сході країни »

"Бадер Україна" запрошує атовців у свою команду
22.11.2017

Фахівці Кам'янка-Бузької районної філії Львівського обласного центру зайнятості намагаються надавати адресну допомогу кожному демобілізованому бійцю »

День Гідності та Свободи
22.11.2017

Фахівці Жовківського РЦЗ відзначили річницю Революції Гідності разом з учнями та педагогічними працівниками Рава-Руської школи-інтернату »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »