21 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Новини

Телефонувати 245-05-45
До уваги клієнтів служби зайнятості!

Запрошуємо вас виповнити анкету »

Тільки офіційне оформлення трудових відносин забезпечує найманому працівникові підтвердження трудового та страхового стажу, державні гарантії й соціальний захист, передбачені законодавством

Законом України від 21.12.2016 № 1801-VIІІ "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (стаття 8) визначено, що розмір заробітної плати не може бути меншим за мінімальний, а саме: »

Якщо у Вас є ідея для бізнесу і бажання ним займатися та немає грошей, Вам сюди!!!
Контрактна служба у Збройних силах України - це належний соціальний захист і достойна зарплата

У час, коли на ринку праці обмаль вакансій, центри зайнятості Львівщини розгорнули широку просвітницьку роботу щодо залучення незайнятих краян до військової служби за контрактом. Адже таким чином можна не тільки розв'язати проблему працевлаштування, але й виконати свій патріотичний обов'язок »

Усі зусилля - задля якісного укомплектування вакансій
20.09.2017

Персонал - найбільша цінність будь-якої компанії. Ось чому для того, аби вільні робочі місця не простоювали, керівники підприємств використовують найрізноманітніші шляхи пошуку потенційних працівників. У цій статті поговоримо про такий шлях добору кадрів як звернення до служби зайнятості, де за допомогою компетентних спеціалістів можна ефективно та якісно укомплектувати вакансії »

Для безробітних організували День відкритих дверей на виробництві
20.09.2017

Нещодавно фахівці Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості на замовлення керівництва ТзОВ "Бадер Україна" організували для безробітних і осіб з числа зайнятого населення День відкритих дверей на виробництві »

Краще синиця в руках, ніж журавель у небі
20.09.2017

Для тих, хто свого часу отримав педагогічну освіту, або працював у соціальних чи освітянських закладах, з'явився шанс працевлаштування пантронатними вихователями »

Подбай про своє майбутнє вже сьогодні
20.09.2017

Цими днями фахівці Новояворівського міського центру зайнятості організували черговий тематичний захід для членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб »

Тема ділової розмови - переваги легального працевлаштування
20.09.2017

Нещодавно посадовці Старосамбірського РЦЗ організували для працедавців району зустріч з представником Головного управління Держпраці Львівської області. На захід, що відбувся у актовій залі центру зайнятості, запросили інспектора згаданої установи М. Лизана »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »