[повернутись
 
19.09.2013  |  Оксана Січевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Радехівського районного центру зайнятості версія для друку
Ярмарок вакансій для військовиків-контрактників

У Радехівському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок ва­ка­н­сій, організований на прохання Радехівсько-Кам’янка-Бузького об’єднаного райвій­ськкомату. На заході були присутні керівники цієї установи − підполковник, військовий комісар ОРВК Ігор Томачук  і майор, заступник кома­н­ди­ра з виховної роботи Олексій Колодін.

Як розповіли, невдовзі Збройні сили України будуть комплектуватися тільки на контрактній основі. Вони також ознайомили пошуковців роботи з порядком та особливостями проходження служби, матеріальним забезпеченням військовослужбовців, соціальними гарантіями, поінформували про наявні в Україні вакансії для контрактників. Для декотрих радехівчан, а на ярмарок завітали понад 20 осіб, пропозиції видалися  досить привабливими. Вони задумалися над можливістю таким чином здобути ремесло, працевлаштуватися й заодно вирішити окремі побутові питання.

 Директор райце­н­тру зайнятості Ярослав Нагірний запропонував військовикам продовжити співпрацю у частині інформування населення про перспективи проходження військової служби на контрактній основі.

 

[повернутись