25 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Підсумки та перспективи
 
07.09.2017  |  Відділ інформаційної роботи ОЦЗ версія для друку
Підсумки та перспективи

Про підсумки роботи обласної служби зайнятості за 8 місяців 2017 року та невідкладні заходи щодо діяльності служби йшлося сьогодні в Миколаївському обласному центрі зайнятості під час наради керівників структурних підрозділів ОЦЗ та директорів базових центрів зайнятості. Директор ОЦЗ Дмитро Оборонько проаналізував ефективність роботи регіональної служби зайнятості та окреслив основні завдання на найближчий час.

За його словами в пріоритеті залишається робота з учасниками АТО, зокрема в частині соціально-психологічної та професійної реабілітації, орієнтація громадян на військову службу за контрактом та співпраця з новоствореними об’єднаними територіальними громадами. «На сьогодні ми вже співпрацюємо зі всіма створеними ОТГ регіону, щотижня фахівці надають послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття безпосередньо на території громад, – зазначив Д. Оборонько. – Тож наразі стоїть питання визначення та впровадження найбільш ефективних форм роботи з населенням». Також заслухали доповіді керівників структурних підрозділів ОЦЗ та директорів базових центрів зайнятості.

По завершенню зустрічі Д. Оборонько надав керівникам відділів ОЦЗ та базових центрів зайнятості ряд доручень та рекомендацій щодо подальшої роботи в напрямку працевлаштування, співпраці з роботодавцями та інформування населення з питань регіонального ринку праці та діяльності служби зайнятості.