24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Регіональна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

За підтримки представництва НАТО в Україні
 
12.09.2017  |  Центральний РЦЗ м. Миколаєва версія для друку
За підтримки представництва НАТО в Україні

Фахівці Миколаївської обласної служби зайнятості взяли участь у відкритті навчальних груп проекту «Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям Збройних Сил України», що впроваджується навчальним центром громадської організації Ліги офіцерів за підтримки представництва НАТО в Україні. Проект передбачає надання допомоги у професійній переорієнтації звільнених у запас військовослужбовців ЗСУ або таких, які полягають звільненню та спрямований на успішну адаптацію військових у цивільне життя.

22 слухачі проходитимуть навчання за напрямом підготовки «Менеджмент перевезень та логістика». Окрім навчального процесу, спрямованого на здобуття додаткового фаху, для слухачів заплановані тренінги з особистого розвитку, заняття зі складання й написання резюме та підготовки до співбесід з роботодавцями. До проекту також будуть залучені й приватні підприємці, які мають успішний досвід працевлаштування громадян.

Директор Центрального районного центру зайнятості  м. Миколаєва, Ігор Рощін наголосив: «Додаткова освіта завжди підвищує попит у роботодавців на кваліфіковані кадри. Ці курси допоможуть усім присутнім успішно конкурувати на ринку праці». А також запропонував скористатись послугами служби зайнятості, що направлені на сприяння у працевлаштуванні, зокрема цікавим для шукачів роботи буде допомога у створені резюме у відео форматі