22 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Для молоді

Вибір професії - вибір майбутнього
 
12.09.2017  |  В. Пашков, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Первомайського МРЦЗ версія для друку
Вибір професії - вибір майбутнього

11 вересня 2017 року, в рамках акції Миколаївського обласного центру зайнятості «Палітра професій», спеціаліст Первомайського міськрайонного центру зайнятості відвідав Первомайську загальноосвітню школи І-ІІІ ступенів № 5 та поспілкувався з учнями на тему «Моя майбутня професія!».

Під час відкритого уроку, Віктор Пашков презентував новітні послуги центру зайнятості, можливість індивідуальних профконсультацій з використанням психодіагностичного тестування в автоматизованій системі АРМ "ПрофКонсультант", АС "Оптант Плюс" та за міжнародною тестовою методикою "Magellano Університет" на безкоштовному профорієнтаційному порталі "Моя кар’єра" (www.mycareer.org.ua) та інші послуги служби зайнятості. Для наочності, продемонстрував анімаційні фільми про світ професій, які дуже зацікавили школярів та заохотили їх до вивчення особливостей різних видів професійної діяльності.

Спеціаліст центру зайнятості наголосив на важливості професійного зростання у обраній справі, а участь у загальнодержавних проектах «Прометеус» та «Академія навичок» гарантовано допоможе реалізувати себе, здійснити свої професійні мрії.