14 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Для молоді

"Палітра професій" набирає обертів
 
12.09.2017  |  Вознесенський МРЦЗ версія для друку
"Палітра професій" набирає обертів

Позаду перший тиждень нового навчального року. Школярі потроху звикають, адаптуються до іншого ритму життя. Педагогічні колективи налагоджують навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах. А Вознесенський міськрайонний центр зайнятості в свою чергу, поновлює профорієнтаційну роботу з майбутніми випускниками шкіл.

1 вересня 2017 року стартувала Профорієнтаційна акція «Палітра професій», яка має на меті розширити уявлення молоді про дивовижний світ професій, зорієнтувати їх на шлях вірного вибору, допомогти уникнути помилок, актуалізувати знання про ті професії, які сьогоднімають попит на ринку праці Вознесенського району. Протягом вересня-листопада планується проведення різноманітних профорієнтаційних уроків, презентацій професій, професіографічних екскурсій, тестувань для учнів загальноосвітніх шкіл міста та району.  Цього ж тижня фахівці служби зайнятості здійснили ряд виїзних заходів із застосуванням мобільного центру зайнятості в Щербанівську, Білоусівську та Олександрівську школи.

Фахівець з питань зайнятості населення відділу активної підтримки безробітних Вознесенського МРЦЗ Ірина Чорна, а також провідний юрисконсульт Олександр Морозов надали інформацію про різноманітні послуги служби зайнятості для безробітних, можливості професійного навчання за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, у тому числі у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Також йшлося про актуальні на сучасному ринку праці професії, можливість участі в громадських роботах, а також відкритті власної справи за сприянням служби зайнятості.

Зі школярами ж говорили про актуальні професії сьогодення, формулу вибору професії. Діти мали змогу дізнатись, де і як вони можуть пройти діагностичне тестування. Було зауважено, що успіху у пошуку роботи найбільше сприяють активна життєва позиція, високий професійний рівень, позитивне ставлення до життя. Цікавою для молоді стала презентація професій майбутнього. Вони охоче фантазували над тим, які сфери діяльності та спеціальності будуть найбільш потрібними суспільству через деякий час.

Протягом роботи мобільного центру зайнятості близько 300 мешканців відвідуваних сіл скористались послугами служби зайнятості, отримали консультації з питань законодавства про працю та профорієнтаційні консультації.