15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Переваги служби за контрактом!

Контрактна служба як дієвий засіб зайнятості в умовах дефіциту робочих місць
 
12.09.2017  |  Миколаївський РЦЗ версія для друку
Контрактна служба як дієвий засіб зайнятості в умовах дефіциту робочих місць

 11 вересня 2017 року в Миколаївському районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему «Контрактна служба як дієвий засіб зайнятості в умовах дефіциту робочих місць» та міні-ярмарок вакансій, за участю Миколаївського районного військового комісаріату. В семінарі взяли участь 20 шукачів роботи.

На початку заходу директор Миколаївського РЦЗ Олександр Ткачук наголосив, що військова служба за контрактом – це альтернатива зайнятості з високими соціальними гарантіями та пільгами, можливість отримати високооплачувану роботу в умовах дефіциту робочих місць. Представники РВК розповіли шукачам роботи, що на військову службу за контрактом запрошуються громадяни, які не проходили строкової військової служби, або військовозобов’язані, у тому числі жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою (вищою, професійно-технічною або повною загальною середньою) на посади рядових, сержантів і старшин. Поінформували про умови проходження служби за контрактом, порядок оформлення документів, вікові обмеження, грошове утримання та можливості. Окремо було зазначено, що жінок призивають на посади медсестер, зв’язківців, кухарок. Присутні отримали вичерпні відповіді на численні запитання.

В результаті заходу декілька безробітних зацікавилися контрактною службою та виявили бажання пройти співбесіду у військовому комісаріаті. У Миколаївському РЦЗ продовжується роз’яснювальна робота з відбору кандидатів на військову службу за контрактом з числа незайнятого населення.