21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Регіональна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Інформаційно-навчальна конференція
 
13.09.2017  |  О. Хижняк, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Снігурівського РЦЗ версія для друку
Інформаційно-навчальна конференція

Підприємництво – це важливий елемент ринкової економіки. Воно визначає темпи економічного росту країни, сприяє росту асортименту та якості промислової продукції, удосконаленню виробничих технологічних процесів, формуванню нового соціального класу у суспільстві, створенню нових робочих місць. Тому підтримка приватного підприємництва стала важливим стратегічним напрямком політики зайнятості в Україні. Про це йшла мова на інформаційно-навчальній конференції ”Ефективний кредит” в залі засідань Снігурівської районної державної адміністрації. Основна мета конференції - ознайомлення представників малого та середнього підприємництва, а також майбутніх підприємців  з програмою часткової компенсації відсотків за кредитами. За ініціативою голови Миколаївської облдержадміністрації ця програма вперше фінансується з обласного бюджету Миколаївської області. І кожен підприємець, який має кредитні зобов’язання перед банком та створив робочі місця протягом 2017 року може взяти участь у конкурсному відборі.

В роботі конференції разом із суб’єктами підприємництва району взяли участь голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко, голова Снігурівської районної ради Тетяна Мезіна, заступник начальника відділу розвитку внутрішньої торгівлі, підприємництва, цінової та регуляторної політики департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської облдержадміністрації Анжеліка Бучковська, голова фонду підтримки підприємництва в Миколаївській області Володимир Євсєєв, представники ПАТ КБ «Приват Банк», ПАТ «Кредобанк», керівники структурних підрозділів Снігурівської райдержадміністрації, Снігурівського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Миколаївської області Снігурівського районного центру зайнятості, а також шукачі роботи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості з метою пошуку роботи та   яких цікавить питання відкриття власної справи з використанням грантових проектів та кредитів банків.

Присутні дізналися про Порядок часткових компенсацій відсоткових ставок по кредитам, про умови кредитування малого і середнього бізнесу, про міжнародні програми підтримки малого і середнього бізнесу, які діють на території України.