22 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Зміни в пенсійному законодавстві
 
13.09.2017  |  Корабельний РЦЗ версія для друку
Зміни в пенсійному законодавстві

Днями на базі Корабельного районного центру зайнятості відбувся інформаційно-консультаційний захід за участю представника Інгульського об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва в Миколаївській області.

Заступник начальника відділу з питань обслуговування громадян УПФУ Наталя Підхамутна поінформувала присутніх про майбутні зміни в пенсійному законодавстві, а також ознайомила присутніх із електронними сервісами Пенсійного Фонду України, розповіла про переваги їх використання. Зазначила, що за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України кожна особа може перевірити надання роботодавцем звітності та сплати ним єдиного соціального внеску.

Під час спілкування надійшло чимало запитань від присутніх, на які вони отримали вичерпні та кваліфіковані роз’яснення. Безробітні цікавились питаннями стосовно отримання довідок про підтвердження стажу роботи до 1991 року на небезпечній посаді у випадку знаходження підприємства в іншій країні, зміни у розмірі пенсії у випадку призначення її до 2001 року, реєстрації на Веб-порталі Пенсійного Фонду України та можливості самостійно вирахувати пенсію через електронний калькулятор пенсій.