13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Співпраця зі службою зайнятості

У співпраці результат
 
30.11.2017  |  О. Вороненко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Центрального РЦЗ версія для друку
У співпраці результат

Днями до Центрального районного центру зайнятості звернулась громадська організація «Товариство ветеранів антитерористичної операції Миколаївської області» з проханням допомогти у підборі кадрів для охоронного агентства «Антирейдер ГО Ветеран», створеного на базі даної організації. Товариство надає допомогу демобілізованим учасникам АТО, для прискорення адаптації до мирного життя. Для цього надають юридичну допомогу в оформленні пільг та інших необхідних документів, психологічну допомогу, допомогу з пошуком житла та роботи, а також займається волонтерською діяльністю.

Фахівцями центру зайнятості було організовано міні-ярмарок вакансій, на який було запрошено більше 30 ветеранів АТО, що наразі перебувають у пошуку роботи. Зустріч відбулася в теплій та дружній атмосфері. Обговорювалось багато питань, які хвилюють наших захисників після повернення до мирного життя. Представник роботодавця виказав готовність організації допомогти з працевлаштуванням даній категорії безробітних. Подібна практика підтримки учасників АТО вже мала місце в інших містах України та дала позитивний результат. Роботодавець гарантує працевлаштування, соц. пакет, гідні умови праці, стабільну зарплатню, моральну та юридичну підтримку ветеранів та їх сімей.

За результатом ярмарку 19 осіб зацікавились заявленими вакансіями, тож їм було видано направлення на працевлаштування.