13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Для молоді

Цікавий світ професій
 
01.12.2017  |  Єланецький РЦЗ версія для друку
Цікавий світ професій

Споконвіку вважалося, що підготовка молодої людини до праці й вибору професії є відповідальною ланкою в плануванні її життєвого шляху. Учні початкових класів ще далекі від вибору професії, але проведена серед них профорієнтаційна робота повинна стати основою, на якій у подальшому будуть розвиватись професійні інтереси та наміри школярів у середніх і старших класах. Дітей треба поступово вводити у світ професій.

Цього тижня провідний фахівець з питань зайнятості Єланецького РЦЗ Світлана Коваленко провела профорієнтаційний урок «Цікавий світ професій» для учнів 4 класу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ст. Мета заходу: розширити і закріпити знання учнів про найпотрібніші професії, трудові дії та знаряддя праці, про важливість і значення кожної з професій, результатами праці яких ми найчастіше користуємося у повсякденному житті; розвивати кругозір учнів, мислення, увагу, спостережливість, допитливість, творчу фантазію; виховувати повагу до людей праці; шанобливе ставлення до праці.

Школярі брали активну участь у конкурсах, розгадували кросворди та загадки, ділились своїми мріями, утворивши «живий колаж» під назвою «Моя майбутня професія». Всі лишились задоволені заходом, на якому в розважальній формі отримали корисну інформацію про професії, що користуються попитом на ринку праці.