13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Співпраця зі службою зайнятості

Зверни увагу на людину з особливими потребами
 
04.12.2017  |  І.Маковєєнко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Заводського РЦЗ версія для друку
Зверни увагу на людину з особливими потребами

 В Заводському районному центрі зайнятості відбувся інформаційно-консультаційний захід на тему «Зверни увагу на людину з особливими потребами». Участь в ньому взяли роботодавці району та представник Миколаївського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Людмила Нікольська.

Відкрила захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Гапішко, яка проінформувала присутніх про стан ринку праці та зазначила, що служба зайнятості виходить на новий рівень надання послуг на ринку праці та впроваджує організаційні зміни. Метою змін є підвищення якості та доступності отримання послуг клієнтами служби зайнятості за допомогою впровадження в роботу таких новітніх форм роботи, як: онлайн-співбесіда з роботодавцем, відеорезюме безробітного, відео-презентація роботодавців, електронна черга та інше. С. Гапішко доповіла присутнім про те, що з початку року до районного центру зайнятості від 11 підприємств було подано 29 вакансії для працевлаштування осіб з обмеженими можливостями. Шукають таких спеціалістів, як швачка, прибиральник службових приміщень, підсобний робітник, машиніст гофрувального агрегату, інженер-проектувальник, менеджер (управитель) із збуту, інструктор з фізкультури та інші. У той же час на обліку в центрі зайнятості перебуває 41 особа з інвалідністю, за професійним складом 75% інвалідів мають неповну вищу або повну вищу освіту. Таким чином, працевлаштування інвалідів ускладнюється невідповідністю між попитом та пропозицією робочої сили.

Представник Миколаївського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів проінформувала роботодавців про порядок розрахунку квоти для працевлаштування інвалідів, застосування норм чинного законодавства у сфері зайнятості осіб з обмеженими можливостями, а також наголосила про термін подання щорічної звітності щодо працевлаштування інвалідів.

Під час зустрічі фахівці центру зайнятості надали присутнім вичерпні відповіді на питання, які найбільше їх хвилювали.