22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Для молоді

Свято добра для дітей-інвалідів "Від серця до серця"
 
06.12.2017  |  І. Лук'ян, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Заводського РЦЗ версія для друку
Свято добра для дітей-інвалідів "Від серця до серця"

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед особами з обмеженими фізичними можливостями, які потребують захисту та підтримки. Діти-інваліди особливо потребують уваги та допомоги. Тому, служба зайнятості не стоїть осторонь актуальних проблем цих людей, реалізуючи права та гарантії надані державою, надаючи соціальні послуги особам з інвалідністю, в число яких входить й профорієнтація школярів.

Так, 1 грудня 2017 року фахівці Заводського РЦЗ прийняли участь в традиційному заході присвяченому Міжнародному дню інвалідів в Миколаївській спеціалізованій загальноосвітній школі, де навчаються діти з особливими освітніми потребами, під назвою «Від серця до серця». Мета даного свята спрямована на руйнування психологічних, фізичних, соціальних бар’єрів, які виключають або обмежують участь дітей-інвалідів у повноцінній життєтворчій діяльності.

 Святковий зал був переповнений, вирував емоціями, бурхливими оплесками від виступу учнів, які відзначали свято доброти та милосердя. Після виступу школярі мали можливість у ігровій формі ознайомитись з чарівним світом різноманітних професій та подивитися захопливу казочку подаровану їм акторами лялькового театру.

Учні отримали величезне задоволення від перегляду концерту, спілкування, гостинців, а запрошені дорослі ще раз замислитися над непростою долею дітей з вадами здоров’я, та зрозуміли що вони потребують уваги не тільки у цей день, а й протягом року їм необхідна допомога, увага, добра посмішка, толерантне ставлення суспільства.