13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Людям з інвалідністю

Інвалід - рівний член суспільства
 
07.12.2017  |  Вітовський РЦЗ версія для друку
Інвалід - рівний член суспільства

Особи з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, яка дозволить їм почувати себе та дійсно бути повноцінними членами суспільства, робити посильний внесок у національний прибуток та забезпечувати себе матеріально.

З нагоди відзначення Міжнародного Дня інвалідів у Вітовському центрі зайнятості проведено засідання круглого столу з роботодавцями та соціальними партнерами Вітовського району за темою «Інвалід – рівний член суспільства». На захід були запрошені представники Миколаївського відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Управління соціального захисту Вітовської РДА, Корабельної організації інвалідів України м. Миколаєва.

У своєму виступі фахівець І категорії Фонду соціального захисту інвалідів Людмила Нікольська детально проінформувала присутніх про склад звіту «Про зайнятість і працевлаштування інвалідів», строки подання звітності, навела приклади застосування адміністративно-господарських санкцій за невиконання відповідних нормативів. Заступник начальника Управління соціального захисту населення Тетяна Меркулова нагадала учасникам заходу трудові права інвалідів, акцентував увагу на деяких статтях трудового кодексу. Голова Корабельної організації інвалідів Тетяна Прокопенко проінформувала про діяльність організації, різноманітні заходи для осіб з обмеженими фізичними можливостями, повідомила про укладену Угоду з Центром вторинної правової допомоги з надання послуг особам з обмеженими фізичними можливостями.

Всі роботодавці прийняли активну участь у дискусії щодо дотримання прав осіб з інвалідністю та надання їм можливості самореалізації у суспільстві; внесли пропозиції щодо корегування вимог до роботодавців, які опікуються проблемами працевлаштування інвалідів.
Наприкінці заходу заступник директора Вітовського РЦЗ Тетяна Лукашук подякувала присутнім за висловлені ідеї та побажання, закликала всіх бажаючих пропонувати нові теми для спілкування, запевнила у готовності служби зайнятості до продуктивного діалогу.