13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Власна справа

Від безробітного до підприємця за два місяці!
 
07.12.2017  |  Відділ інформаційної роботи ОЦЗ версія для друку
Від безробітного до підприємця за два місяці!

Миколаївська обласна служба зайнятості допомагає учасникам АТО зорієнтуватися на ринку праці, знайти роботу, здобути нову професію або підвищити кваліфікацію, а також започаткувати власну справу шляхом виплати матеріальної допомоги з безробіття одноразово.

Так, з початку року 19 безробітних учасників АТО стали підприємцями за допомогою служби зайнятості. Прикладом такого «перевтілення» є історія вчорашнього військовослужбовця, учасника АТО, Олександра Невмержицького, який після демобілізації звернувся за допомогою у працевлаштуванні до Заводського районного центру зайнятості.

За словами Олександра, питання продовжувати працювати за наймом чи розвивати власний бізнес перед ним не стояло, він завжди прагнув до самостійності і вже певний час виношував ідею створення сімейної молочної ферми. Тож на пропозицію фахівців служби зайнятості скористатись послугою одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності відгукнувся із задоволенням. Далі настав час підготовки, адже організація бізнесу справа не з легких, тут потрібен не лише стартовий капітал, але й певні знання, зокрема стосовно законодавчих аспектів, написання бізнес-плану тощо. На допомогу у цих питаннях приходить служба зайнятості, як відзначив Олександр: «На кожному етапі я відчував підтримку фахівців центру, в будь-який момент я міг звернутися за консультацією та отримати відповіді на різні питання. Кошти,які я отримав від служби зайнятості планую витратити на придбання молодого поголів’я крупного рогатого скота».

«На сьогодні,за результатом спільних зусиль, здійснилося бажання Олександра Невмержицького – він обрав вид діяльності по душі. І хоча тваринництво - це кропітка та важка праця, яка потребує віддачі, впевнений, що всі його надії і сподівання виправдаються», - відзначає директор Миколаївського ОЦЗ Дмитро Оборонько.

Нагадаємо, що служба зайнятості не лише сприяє відкриттю власної справи, а й здійснює патронат осіб, що започаткували підприємницьку діяльність та індивідуальний супровід підприємців упродовж шести місяців, під час якого їх постійно інформують про активні програми сприяння розвитку малого та середнього бізнесу.

Загалом по Миколаївській області з початку року одноразово допомогу з безробіття для започаткування власної справи отримали 35 осіб.