24 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Інформаційна підтримка ув'язнених
 
04.01.2018  |  Вознесенський МРЦЗ версія для друку
Інформаційна підтримка ув'язнених

Адаптація колишніх ув’язнених до життя на волі – складний та тривалий процес. Упереджене ставлення, труднощі, які безупинно з’являються на шляху, долають не всі. Для підвищення поінформованості про права та обов’язки у сфері зайнятості, можливості та послуги державної служби зайнятості ознайомлення з актуальними вакансіями та перспективами працевлаштування, фахівцями Вознесенського міськрайонного центру зайнятості проведено інформаційний семінар із засудженими Виправної колонії №72.

На зустрічі були присутні 30 засуджених осіб, багатьох з яких цікавили питання реєстрації в службі зайнятості, можливості подальшого працевлаштування тощо. Фахівець з профорієнтації Вознесенського МРЦЗ Ірина Чорна розповіла присутнім про порядок реєстрації та умови перебування на обліку у центрі зайнятості, про можливість професійного навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, про організацію оплачуваних громадських робіт та інші активні форми сприяння зайнятості безробітних. Інформацію з питань легальної зайнятості доповнив юрисконсульт МРЦЗ Олександр Морозов. В цілому, з питань та настрою учасників семінару зрозумілим стало те, що громадяни зацікавлені у подальшому працевлаштуванні, твердо вірять у свій успіх та не мають наміру сидіти склавши руки. 

На останок учасники заходу отримали інформаційно-роз’яснювальні буклети служби зайнятості та дізнались про актуальні вакансії на ринку праці. Сподіваємось, що вони зможуть реалізувати своє право на працевлаштування і стануть на шлях виправлення.