17 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Регіональна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Турбуйся про майбутню пенсію вже сьогодні - обирай легальне працевлаштування!
 
09.01.2018  |  О. Момотенко, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Первомайської міськрайонної філії ОЦЗ версія для друку
Турбуйся про майбутню пенсію вже сьогодні - обирай легальне працевлаштування!

З метою підвищення рівня правової обізнаності безробітних громадян в Первомайській міськрайонній філії Миколаївського обласного центру зайнятості був проведений профінформаційний семінар за участю фахівця Первомайського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області.

На початку заходу безробітних проінформували про стан ринку праці, наявність вакансій, а також про сервісні послуги служби зайнятості. Після чого завідувач сектору платежів до пенсійної системи Світлана Чернишевська доповіла, що з 01 січня 2018 мінімальний соціальний страховий стаж для призначення пенсії за віком має бути не менше 25 років, також вдвічі підвищилась сума місячного добровільного внеску яку, за бажанням, можна сплатити з метою збільшення соціального страхового стажу. «Коли людина працює легально - відбувається накопичення стажу та внесків до пенсійного фонду, неофіційна робота це завжди ризик – немає накопичення соціального страхового стажу для призначення пенсії, роботодавець може заплатити за виконану роботу менше ніж домовлялись або не заплатити взагалі, не оплачується лікарняний, не має виплат в разі нещасних випадків на виробництві, тільки з часом приходить розуміння цінності офіційного працевлаштування але роки та здоров’я – втрачено, тож працювати легально - вигідно», - зазначив фахівець. Також було презентовано веб-портал Пенсійного фонду України та можливість реєстрації особистого кабінету.

Учасники заходу під час співбесіди отримали відповіді на питання та, побачивши переваги легальної зайнятості висловили готовність до офіційного працевлаштування.