21 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Регіональна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

З людьми і для людей
 
04.01.2018  |  І. Лук'ян, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Заводського РЦЗ версія для друку
З людьми і для людей

ЗаводськийЗ метою наближення послуг служби зайнятості до населення Заводський районний центр зайнятості провів виїзну акцію мобільного центру служби зайнятості на приміській автостанції Дачна в районі Центрального ринку.

Завосдький1Під час роботи мобільного центру фахівці інформували жителів різних районів міста про послуги, якими вони можуть скористатися звернувшись до служби зайнятості, надавали роз’яснення щодо реєстрації в центрі зайнятості, можливої участі у тимчасових роботах, отримання ваучера на навчання, а також можливості пройти тестування направленого на професійне самовизначення. Крім того, бажаючі могли ознайомитися з актуальними вакансіями по місту Миколаєву та по області в цілому.

Протягом акції за консультацією звернулося близько 100 осіб, які отримали вичерпні відповіді на свої запитання та інформаційні матеріали, буклети з актуальною інформацією про послуги служби зайнятості.