21 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Регіональна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

В рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю
 
05.01.2018  |  За матеріалами Кривоозерського та Веселинівського РЦЗ версія для друку
В рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю

В рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Мін’юстом, Мінсоцполітики та Державною служби зайнятості в Кривоозерському та Веселинівському районних центрах зайнятості відбулись засідання круглих столів з питань надання соціальних послуг служби зайнятості суб’єктам пробації та особам, які звільнилися з місць позбавлення волі. Серед учасників заходів представники управління соціального захисту населення, районних відділів та секторів пробації.

Учасники обговорювали шляхи проведення соціальної адаптації засуджених, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі, соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. А також визначили план спільних дій, серед пунктів якого: надання інформаційних матеріалів з питань працевлаштування, проведення групових заходів як в центрі зайнятості, так і секторі з питань пробації, постійне оновлення тематичного стенду центру зайнятості.

За результатом заходів заплановано проведення низки заходів з цими категоріями населення, на яких фахівці служби зайнятості розповідатимуть про порядок реєстрації та послуги, які можна отримати звернувшись до будь-якого центру зайнятості.